Bahar aylarına cildiniz hazır mı?

Dünyanın ve Türkiye’nin en kaliteli gül çiçeği yapraklarının su buharı distilasyonu ile elde edilen ürün, kış aylarında soğuktan yıpranan cilde bakım yapıyor.

Doğanın bir faydası daha ortaya çıktı. Ataman İlaç ve Kozmetin tarafından üretilen şelale gül suyu cilde bir çok faydada bulunuyor. Normal gülsularından gül esansı ya da yağı kullanılırken Şelale Gülsuyu Tonik’te ise gerçek gülsuyu distile edilerek kullanılıyor.

Eski çağlardan beri insanlığın şifa ve güzellik kaynağı olan gülün faydalarını sunan ürün, her cilt tipine uyum sağlıyor. Kuru ve hassas ciltlerin tüm ihtiyaçlarına da cevap veren Şelale Gülsuyu Tonik, cilt temizliğinde doğal tonik olarak kullanılabiliyor. Cildi besleyen ürün, cilt dokusunun gerginleşmesine ve sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Kırışıklık oluşumuna karşı cildi koruyor.

Düzenli kullanıldığında lekeleri yok etmeye yardımcı olan Şelale Gülsuyu Tonik, yıpranmış ciltte, sakinleştirici ve antiseptik özelliği ile rahatlama ve ferahlık sağlıyor.

Makyaj öncesinde kullanıldığında cilde ışıltı kazandıran ürün, banyo suyuna ilave edilirse vücudun ferahlamasına destek veriyor. Tamamen doğal olan Şelale Gülsuyu defalarca filtreden geçirildikten sonra ambalajlanıyor.

Kimyasal katkı maddesi içermez.
Boya maddesi içermez.
Alkolsüzdür.

Gülsuyunun faydaları

– Arındırıcı, ferahlatıcı ve canlandırıcı etki sağlar.
– Yağlı ciltleri dengeleyerek gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur.
– Hassas ciltleri rahatlatır ve yatıştırır.
– Normal ciltleri arındırır, temizler ve doğal bir şekilde nemlendirir.
– Yetişkin ciltlerde kırışıklığı önlemeye yardımcı olur. Cildin daha genç ve berrak görünmesini sağlar.
– Düzenli kullanıldığında ciltteki lekeleri yok etmeye yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek