BB krem nedir?

BB krem nedir?

BB krem olarak da bilinen hepsi bir arada bakım kremleri, cildin ihtiyaç duyduğu bakım ve makyajı bir arada sunması nedeniyle güzellik trendlerinde hızla yükseliyor.

BB krem nedir?

Uzmanlar, BB kremlerin hem cildi nemlendirip beslediğini hem de cilt lekelerini kusursuzca gizleyebilen özelliklere sahip olduğunu söylüyor. Üstelik bütün bunları da tek bir ürünle yapabiliyor.

Güzellik trendlerinde hızla yükselen BB kremler, cildinizin ihtiyaç duyduğu bakım ve makyajı bir arada sunuyor.

Cilde kolayca uygulanabiliyor

BB kremler; alışılagelmiş fondötenler gibi cilt yüzeyinde kalın bir katman oluşturmuyor, yüzünüzde ağırlık hissine sebep olmuyor. Çünkü içeriğindeki nemlendirici özler sayesinde ve akışkan formuyla cilde kolayca uygulanabiliyor ve pürüzsüzce cilt yüzeyine yayılıyor. BB kremleri kullanarak; sivilce, akne izleri, siyah noktalar, güneş ışınlarından kaynaklı cilt lekeleri ya da renk farklılıkları gibi güzelliğinize gölge düşüren tüm cilt sorunlarına, tek bir sünger ya da el hareketiyle veda edebilirsiniz.

Koyu ve açık olmak üzere iki farklı renk tonu seçeneği sunan BB kremler; ilk bakışta fondöten gibi görünüyor ama görünüşe aldanmayın o aslında bir krem! Cildinizi; güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan, sivilceleri iyileştirici özelliği bulunan, cildi nemlendiren ve besleyen BB kremleri; cildiniz için muhteşem bir bakım kremi olarak da nitelendirebilirsiniz.

Gün içinde tekrar tazelemeye gerek yok

BB kremler, özelliklerinden dolayı gün içerisinde tekrar tazelemenize gerek yok yani sabah evden çıkmadan, BB kremle cilt bakım ve makyajınızı yapıp gün boyunca güzel görünebilirsiniz! Günlük makyajınızda nemlendirici ve renklendirici olarak yalnızca BB kremi kullanıyorsanız; gece cildinizi temizlemeden de uyuyabilirsiniz çünkü bu kremlerin içeriğinde cildi besleyen ve nemlendiren özler vardır. Biz kadınlar için en zor işlerden biri de tam uykumuz gelmişken banyoya gidip cildimizi temizlemek değil midir? BB kremle, bu zorlu aşamayı atlayabilirsiniz!

BB kremlerin faydaları

Peki, hem fondöten hem krem olarak kullanabileceğimiz bu hepsi bir arada bakım kremlerinin faydaları neler? İşte cevaplar…

– Ciltteki pürüz ve ince çizgileri gizler

– Güneşin zararlı etkilerine karşı koruyucu

– Sivilce kapatıcı ve iyileştirici

– Leke kapatıcı

– Doğal renklendirici

– Cildi besleyici ve nemlendirici

– Kızarıklık giderici ve renk eşitleyici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek