Bikiniyi vücut şeklinize göre seçin

2009 yılı yazının gözde mayo ve bikini modelleri vitrinlerde yerlerini çoktan aldılar. Ancak, vücudunuza uygun ve sizi en güzel gösterecek mayo ya da bikiniyi nasıl seçeceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki püf noktalarına göz atın.

Bikini ya da mayonuzu seçerken vücut hatlarınızı göz önünde bulundurmanız, sizi plajın en alımlı kadını yapabilir. Deniz ve havuz sezonu açıldı.

Büyük göğüsler

Göğüsleri kavrayan ve sarkık görünmesini engelleyen balenli üstler seçin. Siyah beyaz çizgili mayo, dikkatleri göğüslerinizden uzaklaştıracaktır. Seksi bir görünüm için siyah, boyundan bağlamalı bikini tercih edin.

Fazla kilolar

Vücuda çok yapışmayan, şort-atlet görünümündeki deniz giysileri olduğunuzdan daha ince gösterir. Üst kısmı balenli, alt kısmı yüksek bel ve oyuk bikiniler dikkati kilolardan uzaklaştırır. Klasik kesim, siyah bir mayo kilolular için her zaman can simidi olarak kabul ediliyor.

Geniş basenler

Basen ve üst bacaklar, vücudun üst bölgesine göre daha kalınsa, düşük bel ve şort tipi bikinileri tercih edin. Spor kesimli modeller dikkati basen bölgesinden uzaklaştırır. Kalça kısmında fazlalık ve selülit sorunu varsa şort tipi bikiniler seçin. Göbeğiniz yoksa düşük bel bikinileri seçin.

Dar omuzlar

Boyundan bağlı ve straplez bikiniler omuzları olduğundan daha geniş gösteriyor. Yüzücü mayoları her zaman vücut kusurlarını kamufle eder. Bu tarz bir mayoyla, hem sportif, hem de şık bir görüntü yakalanabilir. Boyundan bağlı bikiniler, dikkati omuzlarınızdan göğüslerinize kaydırır.

Geniş omuzlar

İnce ve tam omuz hizasındaki askılar omuzları olduğundan dar gösterir. Koyu zemin üzerindeki büyük desenli mayolar, dikkati omuz bölgesinden uzaklaştırır. Göğüs kısmı balenli ve ince askılı bikiniler de omuzları biçimli gösterir.

Kalın bel

İki renkli, bel kısmını şeritlerle bölen modelleri tercih edin. Yanlardan oyuk ve farklı renkli mayolar, beli olduğundan ince ve biçimli gösterir. Düşük bel ve şeritli bikiniler, dikkati belden uzaklaştırır. Beli ortadan ikiye bölmüş izlenimi veren kalın şeritli bikiniler tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek