Evliliğinizin dinamizmini artırın

Bu yazımızda, evliliğinize dinamizm katacağını düşündüğümüz birkaç tüyo vermek istedik. Okuyun ve her şeyin bir anda nasıl değiştiğini görün…

Evlilik sürekli yenilenmesi ve canlandırılması gereken birtakım dinamikler içinde gelişen bir kurumdur. Dolayısıyla, evliliği her zaman heyecanlı ve canlı tutmak, eşlerin bu dinamikleri çok iyi bilmesiyle gerçekleşir. İşte evliliğinize dinamizm katacak öneriler…

– Sıradan bir iş gününde ona bir e-mail yollayın ve başlığına da “Hatırlıyor musun?” yazın. Mailinizde son gittiğiniz tatilden bahsedin.

– Gece göz maskenizi takarak yatağa uzanın ve uyuyormuş gibi yapın. Sonra, eşiniz yatağa geldiğinde dudağına ateşli bir öpücük kondurarak onu şaşırtın.

– Sabah işe uğurlarken, onu öpmeyi unutmayın. Bu hoşluğun etkisini tüm gün üzerinden atamayacak ve sizi özleyecektir.

– Dışarı çıkacaksınız. Giyinirken yanına giderek, bu kıyafetlerle ne kadar hoş göründüğünü söyleyin.

– Bir akşam eve geldiğinde, yüzüne bakıp onu hala ilk gördüğünüz günkü kadar çekici bulduğunuzu söyleyin.

– Ağır bir grip geçiriyor. İşe gitmedi, TV’nin karşısındaki koltukta yatıyor. Kağıt mendil ve TV kumandasını verin ve ona şefkatle dokunun. Bu dokunuşlarınız, onu bir hayli rahatlatacaktır.

– TV kumandasının üzerine “Bu spor programı yerine karınla ilgilenebilirsin. O sana karşılık da verebilir” yazan bir not yapıştırın.

– Eşinize, çocuğunuzun en sevdiğiniz özelliklerinden birini ondan aldığını söyleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek