Gece davetlerinde ışıl ışıl olun

Hanımlar, gece davetlerinde gündüz olduklarından çok daha şık ve alımlı görünmek deyim yerindeyse ışıl ışıl ışıldamak, parlamak isterler… Peki, gece davetlerinin ışıldayanı olmak için nelere dikkat etmek gerekir? İşte bu sorunun cevapları…

Büyüleyici bir görünüm için, gözkapağının ortasına, dışa doğru duman rengi ya da kahverengi farla gölge yapabilir ve gözkapağının içine daha açık tonla da far sürebilirsiniz. Böylece gözleri daha iyi vurgulamış olursunuz. Kirpiklere siyah maskara sürüp, diplerine de çok ince bir şekilde eye-linerla hat çekebilirsiniz.

Sade bir çekicilik için

Natürel bir fondötenle boyanan yüz, berraklık kazanır. Uçuk sarı ve eflatun tonlarında far kullanıp, bakışları belli belirsiz canlandırabilir ve ışıltı katabilirsiniz.

Kirpiklerde siyah maskara son derece çekici durabilir. Dudaklarda ise parlaklık ve doğal bir görünüm yaratmak için ise, açık somon, pembe ve ten rengi rujlar kullanılabilir.

Pırıltılı renkler

Fondötenle yüz belirginleştirilip, pudrayla doğal bir görünüm verilir. Gözleri mavi ya da yeşil ile gölgeleyebilirsiniz. Yine aynı renkte gözaltına kalem çekip, siyah maskarayla kirpikleri dolgunlaştırın.

Dudaklarda ise sedefli açık tonlar, pırıl pırıl ışıltılar saçacaktır.

Sedef bir görüntü için

Fondöten bütün yüze homojenlik sağlar. Altın renkli pudralarla cilt pırıl pırıl durur. Gözkapağı, altın renkli farlarla gölgelenebilir. Bu parlaklık siyah maskarayla birlikte hoş bir kontrast oluşturabilir.

Dudaklara sürülen parlatıcı ise sedef görünümü tamamlar ve son derece çekici bir makyaj ortaya çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek