Göğüslerinizi küçültmek ister misiniz?

Büyük göğüsleriniz varsa ve bundan şikayetçiyseniz, artık bu şikayetinizden kurtulabilirsiniz. Göğüs küçültme ile ilgili bilinmesi gerekenleri uzmanlar açıklıyor.

Yer çekiminin etkisiyle ve zamanla meme dokusunda meydana gelen bozukluklar, dokunun da büyümesi ile meme sarkmalarını oluşturmaktadır.

Bu durumun sonucunda çözüm olarak meme dokusundan fazlalıklar alınarak göğüs ön kısma doğru asılma işlemi ile küçültme operasyonu tamamlanır.

Genel olarak bakıldığında ufak izler kaldığı görülecektir ama bu izleri çok fazla önemsememek gerekir. Hiç bir şekilde en ufak iz kalmayan ameliyatlar sadece büyüklüğü varsa ve göğüsler hiç sarkmamışsa liposuction operasyonu ile göğüsler izsiz bir şekilde küçültülebilir. Fakat bu küçültme işlemi çok kısıtlı olacaktır ve bu göğüslerin hafiften sarkmasına da sebebiyet verebilir.

Peki siz oluşacak olan bu izlerden ne kadar rahatsız olacaksınız. Eğer çok iri göğüsleriniz var ve bu göğüsleriniz sizde bel ağrısına sebebiyet veriyorsa sarkmalardan dolayı çatlaklar meydana gelmisse zaten siz yapılacak ameliyat sonrasında oluşacak ufak izleri görmeyecek kadar mutlu olacaksınız.

Eğer ki siz özel sebeplerden dolayı sadece küçük göğüsleriniz olsun istiyor ve göğüslerinizin şu anki büyüklüğünden ve durumundan rahatsız değilseniz bu ameliyatı kesinlikle yaptırmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek