Hamileyken de güzel görünün

Karnınızda taşıdığınız bebeğin güzelliği, yüzünüze de yansır. Belki bunun için makyaja gerek yok ama özel bir günde çok özel makyaj uygulamaları ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Cildinizin parlak görünmesi için renkli bir krem veya sıvı fondöten ile küçük kusurları kapatın. Daha sonra şeffaf veya çok açık pembe bir pudra ile yüzünüzü matlaştırın. Kalın bir fırça yardımıyla elmacık kemiklerinize hafifçe allık uygulayarak, yüzünüze “sağlık dolu” bir görünüm kazandırın.

Büyük gözler için

Gri göz kalemiyle kirpik diplerinizi çizerek, bakışlarınızı belirginleştirin. Göz kapağınıza kadifemsi bir gölgeleme yapın. Farı göz kapağınızın hareketli kısmına ve onun hafifçe üstüne doğru uygulayın. Sonra gözlerinizi büyük göstermek için üst kirpiklerin dışlarına iyice rimel sürün. Alt kirpiklerinize de hafifçe uygulayın. Makyajı bitirmek için pembemsi bej renkte bir ruj sürerek, bir parlatıcı yardımıyla dudaklarınıza yumuşaklık ve şefkat kazandırın.

Mutlaka temizleyin

Yatmadan önce makyajınızı temizlemeyi sakın ihmal etmeyin. Cildinize temizlik sonrasında uygulayacağınız bakım neticesinde, sabah güne çok daha güzel uyanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek