Hassas ciltler için nemlendirici

Hassas cilt uzmanları türkiyede bulunan kadınların % 87’sinin hassas cilde sahip olduklarını açıkladı. Aynı zamanda uzmanlar hassas cildin tanımınıda bizlerle paylaştılar. Ayrıntılı bilgi yazımızda… 

HASSAS CİLT NEDİR?
Hassasiyet bir cilt tipi değil cilt durumudur. Cildin dış uyaranlara, çevresel faktörlere karşı duyarlı olmasının sebebidir. Hassasiyet kızarıklık, kaşıntı gerginlik ve yanma hisleri ile kendini belli eder. Cilt hassasiyeti, yaş, cinsiyet ve cilt tipinden bağımsız olarak her kişide gözlemlenebilir.

HASSAS CİLTLERİN UZMANI: LA ROCHE-POSAY
Tüm La Roche-Posay ürünleri normal ciltler, hassas ciltler ve alerjik reaksiyon gösteren ciltlerde test edilmektedir.
La Roche-Posay, tüm dünyada hassas ciltler için dermatologlar tarafından reçetelenmektedir.
Tüm La Roche-Posay ürünlerinin içeriğinde bulunan La Roche-Posay Termal Suyu’nun yatıştırıcı ve güçlendirici özellikleri klinik testlerle ispatlanmıştır.

La Roche-Posay’nin Kökeni La Roche-Posay Termal Suyu
Çok özel bir dermatolojik aktif içerik olan La Roche-Posay Termal Suyu her gün cilt temizliğinden sonra, cilt bakımından önce, tüm cilt tipleri tarafından uygulanabilir.

La Roche-Posay Termal Suyu cildi rahatlatır ve yumuşatır. Mineral tuzlar ve Selenyum gibi oligo elementlerin eşsiz bileşimi sayesinde La Roche-Posay Termal Suyu; anti-oksidan, rahatlatıcı, yumuşatıcı etkiler gösterir. Etkinliği bilimsel testlerle kanıtlanmıştır.

Hassas Cildinize Özel Nemlendiciniz HYDREANE La Roche-Posay termal suyu ile

Hassas cildin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için, La Roche-Posay Termal Suyu ilk kez, yeni nesil su taşıyıcıları olan Hidrolipidlerle zenginleştirildi. Hidrolipidler HYDREANE’ın cildi termal suyla buluşturmasını v e cildi nemlendirerek, hassasiyetini azaltmasını sağlar. Nemlenen ve yatışan cilt, eski yumuşaklığını ve konforuna kavuşur. Hydreane; Normal/Kuru ciltlere özel Rich ve Normal/Karma ciltlere özel Light olmak üzere 2 dokusu mevcuttur.

BU ÖZEL LANSMAN DENEMENİZ İÇİN SADECE 24,9 (3)TL

KLİNİK SONUÇLAR: 4 haftada cilt hassasiyetinin %73 oranında azaldığı, klinik (2) olarak kanıtlanmıştır:
Cilt hassasiyetini gösteren, kızarıklık, gerginlik, yanma, kaşınma ve karıncalanma gibi belirtilerde gözle görülür iyileşme sağlanmıştır.

(1) Türkiye’de 2530 kadın üzerinde yapılan araştırma sonucu
(2) Hassas cilde sahip 52 kişi üzerinde yapılan klinik çalışma. Günde 2 sefer HYDREANE uygulaması
(3) 1 Mart-1 Haziran 2010 tarihleri arasında geçerli olan indirimli tavsiye edilen satış fiyatı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek