İdeal kadın olma kriterleri

Güzellik uzmanları, mükemmel güzelliğin peşindeki Amerikalı kadınların tercihlerini göz önüne alarak “İdeal Kadın”ı saptamış bulunuyorlar.

ABD’li iki estetik cerrahi uzmanı, Beverly Hills Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Enstitüsü yöneticilerden Dr. Richard W. Fleming ve Dr. Toby Mayer, geçen yıl estetik ameliyat yaptıkları 1000’e yakin vakanın tercihleri sonucunda “İdeal Kadın” tablosunu ortaya çıkardı. İşte “İdeal Kadın” olmak için gerekli olanlar:

Nicole Kidman’in burnu, Winona Ryder’in gözleri, Kim Basinger’in dudakları, Sandra Bullock’un çenesi, Jennifer Lopez’in yanakları ve Salma Hayek’in vücudu.

Bu tercih güzel olmak isteyen Amerikalı kadınlara ait. Maliyet ise talebe kıyasla epey ucuz.

“İdeal kadın” olmak, İstanbul’da mütevazi bir daire fiyatı kadar. Sadece 35 bin dolar. Bir mucize yaratmaya soyunan Dr. Fleming ve Mayer muhtemelen sürümden kazanıyorlar.

Öte yandan Dr. Fleming ve Mayer, ellerinde star ve show dünyası yıldızlarının fotoğraflarıyla kapılarını çalan ABD’li kadınlara henüz bu ideal görüntüyü verebilmiş değiller.

Dr. Fleming “Mucizeler yaratamam” diyor, “Birçok kadın Salma Hayek’in hayalini kuruyor. Vücuduna bakıyorum ve ondan Salma Hayek’i nasıl yaratacağımı kara kara düşünüyorum” diye yakınıyor.

“İdeal kadın olma kriterleri” için 4 cevap

  1. ben çok esmerim hatta karayım koyu tenliyim bu hiç hoşuma gitmiyor ama bu koyu tenlilik bir tek yüzümde var güneşten mi bu niye böle bunun için bir çözüm yok mu? bir de benim vücudum beyaz ama yüzüm esmer yani çok koyu neden? bunun için ne tavsiye edersiniz koyu tenliliğimi gidermek için?

  2. bahar polat arkdadşımıza slmlar olsun güzel insanım ….şimdi canım kara olmak ayıp değil allah verigisi şimdi analdıgı kadarıyla senin sadece yüzn kara diğer yerler gayet iyi yani byeaz oky.canım ya kople bronzlaşış olcaksın yani oda kople yan kara ol bak cagla şikele bak diğer ünlğlere rihanna gibide zayıfla evde falanda kalmazsın.kırmızı allık sür bol bol parlak ruj ve özellikle göz altına gözlerinin cercevsini cizme sadece alt ve üst bölgede birleşdir bebem okymi okyyyy dont ‘ panik ….evet ikinci tavsiyemde canım bak bebek budarsını soda,zeytin yagı,ve bu beyaz banyo sabunları varya canım haa onlada yıka bak bu dediklerimi kur yap yüzüne 30dk bekle sonara yıka ardından ace marka olcak ama ne yapalım:D:D kız yeter benden bu kadarllık canım allaha emnt ol boşver sıkma canını :D

  3. baharcım günes kremi kullan bnce tbii bn doktorum cocuk doktoru arkadasım var cilt UZMANI istersen uzmana bak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek