İlişkinize yeniden heyecan kazandırın

Aşk ve ilişki uzmanları, ilişkinizdeki heyecanı yeniden kazanmak ve aşkınızı tazelemek için sabahları onu öperek uyandırmayı ve baş başa kalıp romantik saatler geçirebileceğiniz bir ortam hazırlamayı tavsiye ediyor.

Birbirinizi ilk gördüğünüzde aşk kıvılcımı ateşlenmiş, ayaklarınız yerden kesilmiş, kalbiniz hızla atmıştı. Sonra hayatın gerçekleriyle karşılaştınız. Kendinizi, bitmek bilmeyen tartışmaların içinde buldunuz. İlişkinizdeki tutkuyu yeniden alevlendirebilmeniz, ona yeniden aşık olabilmeniz mümkün. İşte öneriler…

Küçük bir öpücük

Sabahları can sıkıcı saat alarmlarıyla uyanmasına engel olun. Taze sıkılmış 1 bardak portakal suyuyla yanına giderek, küçük bir öpücükle uyandırın onu. Güne bu şekilde başlamak ikiniz için de çok faydalı olacak, bizden söylemesi.

Yeni çamaşırlar

İhtiyacınız olmasa da alışverişe çıktığınız bir gün ona da kendinize de yeni iç çamaşırları alın. Bu yeni çamaşırların içinde, belki onunla küçük bir sır paylaşmak istersiniz!

Yemek kursuna gidin

Bir hafta sonunu uzun zamandır katılmayı düşündüğünüz bir aktiviteye ayırın, tabii giderken onu da yanınıza almayı unutmayın. Aktiviteyi seçerken, onun da ilgi alanlarını göz önünde bulundurun. Örneğin, yemek yapmaya ilgi duyuyorsa Fransız ya da Çin yemeklerinin öğretildiği bir kursa katılmak hoş bir deneyim olabilir.

Özel bir takvim tasarlayın

Onunla birlikte çektirdiğiniz fotoğraflar içinden en beğendiklerinizi seçin ve bunlardan bir takvim yaratmak için size en yakın kırtasiyeye gidin. Sizin için önemli olan tarihlerin bulunduğu sayfalara o günlerle bağdaşan fotoğraflarınızı koyarak, ona eğlenceli ve hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

TV’yi kapatın

Bütün akşam TV izlemek yerine, birbirinize konsantre olun. Kumandayı bir yerlere saklayın ve tüm gece boyunca sadece birbirinize odaklanın.

Müzik ruhun gıdası

Yorgun bir günün sonunda eve döndüğünde, en sevdiği parça eşliğinde ona bir içki ikram edin. İlerleyen dakikalarda, birbirinizin kollarında dans etmeye başlayabilir ve günün tüm stresinden arınabilirsiniz.
Televizyon kumandasını saklayın ve birbirinize konsantre olarak eğlenceli zaman geçirin…

Loş ışıkta yemek yiyin

Dışarıdan pizza ya da Çin yemeği bile söylemiş olsanız, yemeğinizi mum ışığında yemeyi tercih edin. Bu loş ortam, günden kalan stresinizi atmanıza yardımcı olacak ve sevdiğiniz kişiyle daha rahat bir ruh hali içinde sohbet etmenizi sağlayacaktır.

Anılarınızı tazeleyin!

Onun büyüdüğü şehre ya da mahalleye yakın bir yerde oturuyorsanız, bir gün onu çocukken dolaştığı sokaklara götürün. O zamanlar arkadaşlarıyla birlikte takıldığı hamburgerci hala duruyorsa, orada bir yemek yiyin sonra da ilkokulunu ziyaret edin. Onunla birlikte anılarına yolculuk etmek, ikiniz için de çok keyifli bir deneyim olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek