İlişkiyi canlandırma önerileri

İlişkiyi canlandırma önerileri

Uzmanlar, başlangıçta heyecan verici de olsa bir süre sonra monotonlaşan ilişkiyi canlandırmak için sevgiliyi şımartma da dahil bazı tavsiyelerde bulunuyor.

İlişkiyi canlandırma önerileri

İşte monotonlaşan ve tekdüze bir hal alan ilişkiyi canlandırmak için yapılması gerekenler.

Ona kahvaltı hazırlayın

Her zamanki kahvaltı düzeninin aksine, özel bir tepsiyle yatağında sunacağınız kahvaltı sayesinde güne küçük de olsa farklı bir şekilde başlamış olacaksınız.

En sevdiği yemeği yapın

Onun en sevdiği yemeği yaparak ve bunu kendisi için hazırladığınızı vurgulayarak, kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Sevişmek için ilk adımı atın

Her alanda eşit olduğunuz erkeklerle cinsellik anlamında da eşit olduğunuzu unutmayın. Cinsel birliktelik için ilk adımı siz atın. Erkeğinizin bu istekten ne kadar keyif aldığını gözlemleyebileceksiniz. Onun zevk noktalarını belirmeye çalışıp, ilişkinizi canlandırın.

Not yazın

Evlilikten sonra unutulan küçük notlar, ona olan sevginizi canlandıracak ve sevgilinizin kendisini iyi hissetmesine neden olacaktır. Evin çeşitli yerlerine iliştireceğiniz küçük sevgi sözcüklerini hayatınıza dâhil edin.

Organizasyon yapın

Özel günler ya da ani sürprizlerle eşinizin en sevdiği kişilerin de katılımıyla küçük toplantılar düzenleyin. Onun için bir şeyler yapıp mutlu etmek istediğinizi anladığında, kendisini size çok yakın hissedip duygulanacaktır.

İltifat edin

Sadece kadınlar değil, erkekler de övülmekten, iyi taraflarının öne çıkarılmasından çok hoşlanırlar. Onların belirli özelliklerini vurgulayarak gönüllerini okşayın.

Hastalanınca onlara iyi bakın

Hastalık dönemlerinde olan erkekler, bu süreçte ilişkilerini gözden geçirir ve eşlerine farklı bir gözle bakarlar. Başlarında çorbalarını yapan, ilaçlarını içiren sıcacık eşler görmek, eve ve size olan bağlarını arttırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek