İlk buluşma için etkili taktikler

Hoşlandığınız erkekle uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsanız; ilk kez yemeğe gittiğinizde sakın ha ona hayat hikâyenizi anlatmaya kalkmayın, nazik olun ve teşekkür etmeyi bilin…

İlişki terapistlerinin söylediklerine göre, ilk buluşmada erkeklerin çoğu tıpkı bir ajan gibidir. Kadınların her davranışını inceler. İlk kez buluştuğunuz yakışıklıyla uzun soluklu bir ilişkinizin olmasını istiyorsanız, erkeklerin ilk buluşmada nelere önem verdiğini bilmelisiniz. İşte size ipuçları…

Onunla konuşmalısınız

Erkekler, karşılarında dünyanın en seksi kadını bile olsa, hiç konuşmayan, suskun kalan bir kadınla bir daha görüşmek istemezler. Karizma sahibi, sohbet etmeyi bilen kadınlardan hoşlanırlar. Bu nedenle, ilk buluşmada onunla konuşmaktan çekinmeyin. Tabii ki konuşmayı da abartmayın. İlk kez görüştüğünüz bir erkeğe hayat hikâyenizi anlatmaya kalkmayın. Kendiniz hakkında bazı ipuçları verin ama ayrıntılara girmeyin. Sizin entelektüel biri olduğunuzu anlaması için toplumu ilgilendiren konulardan da bahsedebilirsiniz.

Küçük bir öpücük

İkinci buluşma için istekli olduğunuzu göstermelisiniz. Nasıl mı? İyi vakit geçirdiğinizi söyleyerek veya küçük bir öpücükle erkeğe ikinci buluşma için can attığınızı göstermeniz mümkün.

Testi geçmelisiniz

Erkekler kendilerine uygun olmayan bir kadını ilk buluşmada kolayca anlarlar. Nasıl mı? Herkesin dedektör görevi yapan birkaç basit testi var. Örneğin bir kadının garsonlara olan davranışı. Siz siz olun hoşlandığınız erkeğin yanında asla garsonlarla samimi olmayın. Oldukça resmi olun. Hatta garsonla diyalog kurmayı erkek arkadaşınıza bırakın.

Kibarlık çok önemli

Bazı kadınlar hala erkeklerden hesabı ödemelerini bekler. Erkeklerin bu durumdan şikâyetçi olduğunu düşünmeyin, değiller. Yeter ki, ödemesine izin verip teşekkür etmeyi bilin. Erkekler, hiçbir şey için teşekkür etmeye tenezzül etmeyen kadınları pek sevmez. Sandalyenizi çektiğinde ya da arabanın kapısını açtığında teşekkür etmeyi ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek