İlk buluşmaya özel güzellik ipuçları

Kalbinizi tam 12’den vuran yakışıklıyla buluşma vakti geldi. “Makyajım nasıl olmalı, ne giyeceğim” diye endişelenmeyin. Basit bir bakımla onu bir kez daha fethedebilirsiniz. İşte ilk buluşmaya hazırlanırken dikkat etmeniz gereken noktalar…

İlk buluşmada onun kalbini bir kez daha fethedebilmek için işe saçlarınızdan başlayın. Uzun ve düz saçlarınız varsa uçlarını bigudiyle sarın. Böylece romantik buklelere sahip olacaksınız.

Sade giyinin

Saçlarınız kıvırcıksa düz fön çekin. Saçlarınız kısaysa da size tavsiyemiz bir şekillendirici yardımıyla birkaç renkli toka kullanarak şirin bir topuz yapmanız. Kıyafetiniz konusuna gelince. Fazla dekolteli olmayan, sade kıyafetleri tercih edin.

Ağır parfüm sıkmayın

Geldik son aşama olan makyaja. İlk olarak nemlendirici, ardından bir süngerle fondöteninizi sürün. Üstünden bir kat şeffaf pudra ile geçtiğinizde ten renginiz daha mat ve sağlıklı görünecektir.

Biri açık, diğeri koyu olmak üzere iki renk far kullanın. Açık rengi göz kapağından başlayıp tüm kaş altına, koyu rengi de göz kapağınıza sürün.

Kirpiklerinize iki kat rimel uygulayın. Ruj olarak da mat renkli rujları tercih edin. Hazırlıklarınız bittikten sonra parfümünüzü sıkın. Ancak ağır parfümlerden kesinlikle uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek