İsminiz aşk yaşamınızı nasıl etkiliyor?

Ayaklarınızı yerden kesen aşka karşı bakış açınızı yakından öğrenmek için isminizin ilk harfine dikkat. Çünkü isminizin ilk harfi, içinizde kopan fırtınaları gözler önüne seriyor.

A Çok hareketli
İlla da ilişkilerinizde romantizm diye tutturduğunuz söylenemez! Daha çok aksiyonla ilgilisiniz. Hareket lazım size, hareket. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Ama dobralığınıza söyleyecek hiçbir şeyimiz yok. Eşiniz çok çekici olmalı. Özellikle fiziksel yönden. Çünkü siz buna çok önem veriyorsunuz.

B Romantik ötesi
Duygusallık ve romantizm, sizin en önemli özelliğiniz. Mum ışığında yemek, ay ışığında yürümek sizin için ideal. Sevgiliniz size hediye almak zorunda çünkü bu tür sürprizlerden çok hoşlanıyorsunuz. İradeniz fazlasıyla kuvvetli, özellikle de seks konusunda. Sevginizi ifade etme kabiliyetiniz de muazzam.

C-Ç Sosyal aşık
Sosyal olmayı çok seviyorsunuz. Siz aşksız da duramazsınız. Bu yüzden sevgiliniz yandı. Çünkü onun, her dakika her saniye yanınızda olmasını istiyorsunuz. Tamam, duygulu ve duyarlısınız ama seks de önemli değil mi? Biraz bencilsiniz. Kendinizi ulaşılmaz zannedip sevgilinizin size tapmasını istiyorsunuz!

D Oldukça kıskanç
Kafaya takmaya görün! Hoşlandığınız kişiyi mutlaka elde edersiniz. İmkânsız olsa bile bu isteğinizden kolay kolay vazgeçemezsiniz. Popülerliğinizin kaynağı da bu. Sıfatlarınız ise şunlar: Seksi, sadık, kıskanç ve oldukça bencil.

E İlgi isteyen bebek
Seks sizin için zevkten daha öte bir şey! İş, stres, para, dış etkenler seks hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Ama her şeye rağmen asla seks duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. Partnerinizin size sürekli ilgi göstermesini bekliyorsunuz.

F İdeal sevgili, ideal romantik
Sevgilinizi ilahlaştırıyorsunuz. Üstelik bundan zevk alıyorsunuz. Dışarıdan gösteriş düşkünü olarak görülebilirsiniz ama içinizde sıcak ve romantik bir insan var. Umarız peşinde koştuğunuz ideal sevgiliye ulaşırsınız.

G Uyuşuk ve ayrıntıcı
Sizin için söylenecek iki sözcük: Fazla uyuşuk ve ayrıntıcı. Biraz özentisiniz. Statüsü sizden yüksek insanlarla ilişki kurmaya bayılıyorsunuz. Ayrıca bir özelliğiniz daha var, erotizmin zirvesine nasıl ulaşabileceğinizi çok iyi biliyorsunuz.

H Sürekli arayan
Beyaz atlı prensinizi bulmak için sürekli bir arayış içindesiniz. Üstelik ne aradığınızı da biliyorsunuz: Sizi her yönden zenginleştirecek bir partner. Onun için her şeyi yapabilirsiniz. Ama bunu yatırım gözüyle yapmanız iyi değil.

I-İ Sevilmek için yaratılmış
Siz kesinlikle sevilmek için yaratılmış birisiniz. Sevgilinizin size tapması için her şeyi yaparsınız. Ama unuttuğunuz bir şey var, her şeyi hep ondan bekliyorsunuz. Bu kadar çabuk kırılmanızın nedeni bu. Sizin için aslolan güven duygusudur. Seks ise sadece doyurulması gereken bir ihtiyaç.

J Müthiş bir fiziksel enerji
Sevişirken hiçbir güç sizi durduramaz. Partnerinizin yorulması hariç! Sizin için karşı cinsle ilişki bir meydan okuma. Romantik olduğunuz söylenebilir ama sizi asıl ilgilendiren baştan çıkarmak. İdeal aşka inanıyorsunuz. İşiniz kolay değil.

K Şehvetli ve duyarlı
Ketum ve utangaçmış gibi görünüyorsunuz ama son derece şehvetli ve duyarlı bir insansınız. Ama bunu kimseye çaktırmıyorsunuz. Ticari kabiliyetlerinize maşallah. Bu işin bütün ayrıntılarına hakimsiniz. Ciddi görüntünüz insanlarda çekingenlik yaratıyor. Aldatmaktan ve aldatılmaktan nefret ediyorsunuz.

L Tutkulu âşık
Aşk sizin için tutkuyla eşdeğer. Sevilmekten çok sevmeye önem veriyorsunuz. Birine bağlanmak sizin için her şeyden değerli. Aşk konusunda her alanda başarı garanti. Bu yüzden biraz maymun iştahlısınız. Yeni tatlar deneme potansiyeline sahipsiniz. Tuzlu mu, tatlı mı, ekşi mi? Sevgilinizin işi zor çünkü sizi fazlasıyla etkilemek zorunda.

M Çok ama çok duygusal
Bir ilişkiye girdiğinizde tüm benliğiniz eriyip gidiyor. Seks özgürlüğüne inanıyor gibi görünseniz de, lafta, doğru değil. Fantezileriniz ve seksüel enerjiniz tükenecekmiş gibi durmuyor. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup, kolluyorsunuz. Ama onun bundan sıkılabileceğini hiç düşünmüyorsunuz.

N Masum ve çekingen
Sizi yakından tanıyanların asla inanmadığı iki sıfatınız var; masum ve çekingen. Bu son derece aldatıcı olan dış görünüşünüz. Seks konusunda çok yeteneklisiniz. Sekste tekdüzeliğe asla tahammülünüz yoktur. Maalesef mükemmeliyetçisiniz bu yüzden de sizin standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor oluyor.

O-Ö Tam bir seks düşkünü
Tam bir sekse çok düşkünü olmakla beraber biraz da çekingensiniz. Enerjinizi başka alanlara yönlendirmeniz bu yüzden. Para ve güç sizin için çıkış yolu. Düşkün olmanıza rağmen karşınızdakini seksüel bir obje, seksi ciddi bir iş gibi görüyorsunuz.

P Tartışma erbabı
Sizin için hayatın anlamı sosyal statü. Biriyle birlikte olabilmeniz zor. Çünkü eli yüzü düzgün olmayan biri sizin statünüzü düşürür. Üstelik çok da zeki olmalı çünkü siz tartışmadan duramazsınız. Bu sizin için bir ihtiyaç!

R Entelektüel ve zeki
Akıl sizin için fiziksel güzellikten daha önemli. Ama bu seksin önemsiz olduğu anlamına gelmiyor. Eşiniz yatakta etkili değilse, öğretmekten zevk alırsınız.

S-Ş En büyük zevki konuşmak
Konuşmak sizin için bir ihtiyaç. Hayatınızdaki her şey derli toplu olmalı. Uyumsuzluk ve karmaşadan nefret ediyorsunuz. Siz her şeyi kontrol etmek istiyorsunuz.

T Tam bir romantik
Aşka düşkün yapınız nedeniyle flört için ideal bir tipsiniz. Âşık olduğunuzda romantiksiniz ve bu yüzden de kırılgansınız. Ufak bir aksilik ayaklarınızın yere basmasını sağlar, anında gerçekçi olursunuz.

U-Ü Tam bir paradoks
Âşık olduğunda gerçekçi, âşık olmadığı zamanlarda aşka aşık bir yapınız var. Her zaman değer verecek birini arar. Sevmek için yaratılmış yapısı ile sevgilisini her şeyin üzerinde tutarsınız.

V Heyecan peşinde
Her zaman özgürlük ve heyecan peşindesiniz. Üstelik gizemli insanlara ilgi duymaktan öte onlara karşı büyülenirsiniz. Ya yaşça büyük ya da küçük insanların peşinde koşarsınız. Bu yüzden bütün ilişkileriniz tehlikelidir.

Y Bağımsızlık bağımlısı
Haliyle biriyle olmanız zor. Her zaman kendinizi ispatlamak zorundasınız, özellikle de sevgilinize karşı. Ya o da kendini ispatlamaya kalkarsa? Ama Allah için son derece açık ve çekici bir insansınız. Sekse önem veriyorsunuz, ama para daha önemli.

Z Samimi hayalperest
Aşkın acı çekmek olduğunu artık biliyorsunuz. Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz. Başı dertte olan insanlar için, sizden daha iyi biri bulunamaz. Üstelik her zaman da sevgilinizin kurtarıcısısınız. Ama paylaşmaktan çok hoşlanmıyorsunuz. Özel hayatınızı, sırlarınızı kendinize saklıyorsunuz. Belli olmasa da seksi seviyorsunuz, evlenmek zorundasınız.

“İsminiz aşk yaşamınızı nasıl etkiliyor?” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek