Uluslararası seks yasakları

Hiç arabada seks yaptınız mı? Muhtemelen hayır. Çünkü Türkiye’de böyle bir şey cesaret ister. Ama ya Amerika’da?.. Birçok ülkenin ilginç seks yasakları var. İşte birkaç örnek.

AMERİKA: Üstsüz güneşlenmek yasak
Üstsüz güneşlenmek ve dolaşmak Amerika’da yasak. Üstsüz görüldüğünüzde tutuklanabilirsiniz. Hatta Florida’da bikini ve mayo giyen her kadının göğüslerinin ve poposunun yüzde 80’i kapalı olmak zorunda. Amerika’yı öyle özgürlükler ülkesi zannetmeyin. 16 eyalette anal seks yasak. 19 eyalette ise oral seks “uygunsuz davranış” olarak kabul ediliyor. Evli olmayan insanların seks yapması ise hâlâ dokuz eyalette suç olarak kabul ediliyor.

İTALYA: Göbekli turist istemiyorlar
Her yıl İtalya’ya yüzbinlerce turist geliyor. Birçoğu da sıcak hava koşullarına uygun olarak şortla, askılı bluzlarla dolaşıyor. Ama İtalyan kanunlarına göre, kadınların mayoyla, erkeklerinse çıplak üstle sokakta dolaşmaları yasak.

MALEZYA: Dayak cezası
Halka açık yerlerde seks, 20 yıl hapis ve dayakla cezalandırılıyor. Aynı zamanda 21 yaşındaki küçüklerle yapılan seks de dayakla sonuçlanıyor. Halka açık yerlerde öpüşmek, uzun süre sarılı kalmak ve üstsüz dolaşmak da geceyi tutukevinde geçirmenize yol açıyor. Eklememize gerek var mı? Eşcinsellik, oral ve anal seks de bu durumda yasak.

JAPONYA: Seks konuşmak ayıp

Halka açık yerlerde seks konuşmak çok ayıp. Japonya’da, bir park köşesinde öpüşen bir çift görmek, Taksim Meydanı’nda sevişen bir çift görmek kadar şok edici. Burada sadece nişanlı olan çiftler halka açık yerlerde el ele yürüyebilirler ve birbirlerini yanaklarından öpebilirler.Aksi takdirde olacakları düşünemiyoruz!

TAYLAND: Çıplak yakalanan yanıyor
Çıplak ya da üstsüz güneşlenen turist hemen sınırdışı ediliyor ve ülkeye girişi yasaklanıyor. Ayrıca 18 yaşın altındakilerle seks yapmak da büyük suç.

SİNGAPUR: Sado-mazoların ülkesi
Oral ve anal seks yasak. Cezası da dayak. Sado-mazo sevenlerin Singapur’u bu nedenle tercih ettikleri söyleniyor.

MISIR: Kadınlara mayo yasak
Yasalara göre, kadınların bikinili ya da mayolu denize girmeleri yasak. Eğer bu ülkeye tatile gidiyorsanız, dikkat! Porno yayın taşımak da suç. Bununla birlikte 18 yaşın altındakilerle seks yapan ölüm cezasına çarptırılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek