Üst karın sıkıştırma teknikleri

Üst karın bölgesinde oluşan yağlar sizi rahatsız ediyor ve kurtulamıyorsanız günde sadece 15 dakikanızı ayırarak sıkı bir mideye sahip olabilirsiniz. 

Karındaki şişlikler ve sarkmalar özellikle yaz aylarında giyilen ince kıyafetlerle ortaya çıkıverir,Estetik açıdan kötü görünen bir karın herkes için problem teşkil eder.

Genç yada yaşlı herkesin ortak derdi haline gelen kilo sorunları en çok karın ve göbek bölgelerinde toplanır.İşte size karnınızın üst kısmındaki yağları yakan ve eriten karın sıkılaştıran, kolay uygulanan bir egzersiz önerisi

Üst Karın Kaslarını Çalıştırmak İçin Birkaç Hareket

1 Öncelikle ellerimizi başımızın arkasına koyuyoruz.

2 Ayaklarımızı kalçaya doğru çektiriyoruz.(ayak tabanları bir olmalı)

3 Yukarıya bakarak boyununuzu bükmeden hafifçe nefes alıp nefes vererek,öne doğru karın kaslarınızı sıkarak kalkıp tekrar nefes alarak geriye doğru bırakıyoruz

4 Yeni başlayanlar ,10-12 tekrar yapmalıdırlar.Kaslar güçlendikçe 14-15 tekrara kadar çıkabilir.

“Üst karın sıkıştırma teknikleri” için bir cevap

  1. Merhaba .Ben 47 yasindayim, Holandadaya yasiyorum24 yildir. saglik problemlerimden aldigim kilo zor veriyorum kilom 75 . boyum 1,55 . iki yil once guatir amaliyati oldum hasimoto. amaliyatdan sonra 10 kilo aldim. yemek tarzim degisti. uc beyazdan uzak duruyorum. yuzmeye gidiyorum. kilo veremiyorum ama bu kiloyu koruyorum . aldiyim gibi kaldi.ogunlerime dikkat ediyorum. Rahatsizligim verdigi sitres depresi k durumlarim cok. ne yapacagimi bilmiyorum. turkiye izine geldiigmde bana yardim ede bilecek dietiz veya cok iyi bir doktordan yardim etmek isterim sizde yardim ederseniz sevinirim. midem ve bel bolgemde daha kilo var.umarim bu yazimi okuyan bana yanit veren biri olur simdiden tesekurler saygilarimla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek