Daha zengin görünebilirsiniz

Göz kamaştırıcı olmak için bazen o kadar çok çaba harcıyoruz ki, pratik çözümleri tamamen göz ardı ediyoruz. Aşağıdaki pazardan ucuza alacağınız kıyafetlerle de göz kamaştırıcı olabilir, kıyafetlerinize değer katabilirsiniz.

Günlük bir çanta

İdeal çantanız eşyalarınızı toparlayacak kadar çok bölümlü olmalı. Bej, kahve veya siyah gibi nötr renklerin yanı sıra, kırmızı gibi göz alıcı renkleri de deneyebilirsiniz.

Şık bir el çantası

Boncuklu, pullu veya saten, elde tutulan şık bir anvelop çantaya kesinlikle ihtiyacınız var. Metalik veya canlı renkleri tercih ederseniz, bunun gardırobunuzdaki kıyafet ve aksesuarlarınızla uyumlu olmasına özen gösterin, yoksa uydurmak için yeniden alışverişe çıkmak zorunda kalabilirsiniz.

Klasik bir trençkot

Klasik kesimli bir pardösü, sizi şık ve ciddi gösterir. Kaliteli bir görünüm kazanmak için pamuklu kumaşları tercih edin. Canlı renklerden ve ışıldayan kumaşlardan uzak durun. En uygun model, belinize oturan ve hemen diz altında biten modeldir. Eteklerde olduğu gibi, bu modeli kotlarınızla da kullanabilirsiniz.

Taşlı aksesuarlar

Çok şık olmakla birlikte, sahte olduğu anlaşılmayan taşlı mücevherlerin fiyatı, gerçeklerinin 10’da 1’i bile değildir. Bu konuda yapmanız gereken tek şey, rahatsız edici boyutlarda taşlar seçmemek. Yoksa, sofistike görünmek yerine basitliğe kaçarsınız.

Açık bir ayakkabı

Arkası açık ve bantlı bir ayakkabı, hem klas hem de seksi görünmenizi sağlar. Deri veya krokodil baskılı olanların sizi daha da çekici göstereceğini de belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek