Mükemmel bir erkek yaratma teknikleri

Fazla efor sarf etmeden, partnerinizin tam da sizin istediğiniz gibi bir sevgili olmasını sağlamak aslında çok da zor değil. İşte onu ideal sevgili yapmanıza yardımcı olacak bazı etkili tüyolar…

Yeni biriyle tanıştınız ancak, onun bazı özellikleriyle hayalinizdeki erkek olmadığına karar verdiniz. Ama yine de onu kaybetmek istemiyorsanız, size büyük görev düşüyor.

Önce artılar

“Gerçekten harikasın” gibi cümleleri sık sık kullanın. Diğer konularda olduğu gibi, ego konusunda da dikkatli davranın. Bir sürü eksiği olabilir; ama bunlardan bahsetmeden önce onu seçmenizin nedenlerini hatırlatmalısınız.

Onda gerçekten beğendiğiniz 5 şeyi düşünün; gözleri mi, parlak zekâsı mı? Bir liste yapın ve bunu ona söyleyin. Her zaman önce artılardan bahsedin, eksikleri sonra tartışın. Önce onun düşünce biçimlerini ele alıp, onu mest etme yollarını arayın.

Erkekler, kendisine aşık olduğunuzu bilmek ister. Çoğu zaman iyi bir söz ya da ustaca yapılan bir övgü, güçlü bir etkileyici olabilir. Onu ne kadar çok özlediğinizi; ona alışılmışın dışında, çok farklı bir yolla anlatın.

Egosunu incitmeyin

Unutulmaması gereken bir nokta daha var. Erkeğinizin egosunu incitmemeniz çok önemlidir. Doğru zamanlarda doğru sesleri çıkartmak, ona cesaret vermek, iyi işler yaptığında onu ödüllendirmek…^

Bunları hepsi mükemmel bir erkek yaratma teknikleri arasındadır. Böylece, bazı alışkanlıklarını o farkına bile varmadan değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek