Tarzını burcuna göre seç

Cinsellikten aşk hayatına kadar bizi bütün konularda etkileyen yıldızlar, eğlence hayatımıza da ışık tutuyor. Bir partiye veya arkadaş ortamına giderken ne giyinmeli ve nasıl davranmalı? Bulunduğunuz ortamlarda, kimlerle arkadaş olmalı ve kimlerden uzak kalmalı? İşte, neşeli ve heyecanlı saatler için burcunuza göre çok özel eğlence rehberi…

Koç burcu için eğlence rehberi
Katıldığınız partide kapıdan göründüğünüz anda, çevrenizdekilerin derin bir “oh” çekmesine neden oluyorsunuz. Enerjinizle bulunduğunuz ortam aydınlanıyor. Mini etek, kışkırtıcı bir bluz ve topuklu ayakkabılar sizin için ideal bir parti kıyafeti. Kendinizden eminsiniz. Aslan ve Kova sizden etkilenebilir. İkizler’le yeni bir dostluğun temellerini atabilirsiniz.

Boğa burcu için eğlence rehberi
Çiçekli uzun ipek elbise sizi olduğunuzdan daha romantik gösterebilir. İnsanlar size yaklaşmak için fırsat kollar. Onları tüm anlayışınızla dinlerken, gülümseyen çehreniz hep tazedir. Çiçek kokulu parfümünüzle ılımlı bir hava estirirsiniz. Bir Yengeç’le güzel bir sofra muhabbeti yapabilir, Başak ve Oğlak’la finans konularını tartışabilirsiniz.

İkizler burcu için eğlence rehberi
Bulunduğunuz ortamda sizi yok saymak gibi şansları yoktur. Çılgın kahkahalarınız ve cin gibi çocuksu bakışlarınızdan hiçbir şey kaçmaz. En sıcak tartışmaları siz başlatır, sonra da hiçbir şey yokmuş gibi arabuluculuk görevini üstlenirsiniz. Mutlaka dar blue jean ve kısa mini bluz giyinin. Bir Terazi ya da Kova ile aranızda duygusal anlar oluşabilir.

Yengeç burcu için eğlence rehberi
Eğlenmeyi ve misafir ağırlamayı çok seviyor, ancak herkesi memnun etmek adına çok fazla çaba sarf ediyorsunuz. Parti için sade kıyafetler tercih edin. Bir Akrep partide yavaşça size yaklaşacaktır. Balıkla sanatsal sohbetler yapabilir, Boğayla güven içinde konuşabilirsiniz. Başak’taki disiplin duygusu sizi mutlu edebilir.

Aslan burcu için eğlence rehberi
Güçlü kişiliğiniz ve özgüveniniz sizi partilerin odak noktası haline getiriyor. Tüm partilerin en çarpıcı kişisi olmaktan kendinizi alıkoyamazsınız. Çılgın saç modelleri, parlak bir makyaj ve renkli giysiler sizin için ideal. Koç, kalbinizi fethetmeye hazırlanırken, Yay ile dost olabilir, İkizler’in seyahat anılarını dinleyebilirsiniz. Boğa’dan uzak durun.

Başak burcu için eğlence rehberi
Disiplinli ve sadeliği seven siz Başaklar için, görkemli toplantılar can sıkıcı ve iticidir. Tercihiniz samimi dostlukların olduğu ortamlardır. Giyim konusunda klasik ama şık olmayı seçin. Boğa’nın ciddi konuşmalarını sever, Yengeç’le rahatlatıcı bir sohbet yapabilirsiniz. Bir Akrep’e duygusal kapılarınızı aralayabilirsiniz.

Terazi burcu için eğlence rehberi
Tarz sahibi ve kendinize has kişiliğinizle, bulunduğunuz alanda herkesi büyüler mıknatıs gibi kendinize çekersiniz. Sanatçı ve artistik yapınızla bulunduğunuz ortamda flört havası estirirsiniz. Dişi ve kadınsı kıyafetiniz herkesin aklını başından alır. Bir partide Yay’la muhabbet eder, İkizler’le seyahat planları yaparsınız. Aslan’ın görkeminden etkilenirsiniz.

Akrep burcu için eğlence rehberi
Katıldığınız partiyi hemen mıknatıs alanınıza alır, büyüleyici bakışlarınızı çevrenize hissettirirsiniz. Kadife bir ceket, ipek gömlek, inci kolye, vurgulayıcı bir makyaj ve egzotik bir parfüm parti için vazgeçilmezleriniz arasında yer almalı. Size yaklaşmak herkesin harcı olmayabilir fakat bir Boğa asla pes etmez.

Yay burcu için eğlence rehberi
İçinizdeki hayat enerjisi ile tam bir parti kahramanısınız. Şehrin en büyük ve gösterişli partileri size göredir. Gösterişli fakat öğrenci kimliği taşırsınız. Yaşınız kaç olursa olsun içinizdeki coşku hiç bitmez. Bol aksesuar, takı ve kullanamayacağınız kadar parfüm çeşitleriyle yaramaz bir kız çocuğu gibisiniz. Koç’la yarışır, Aslan’la iddialaşır, Kova’yla anlaşırsınız.

Oğlak burcu için eğlence rehberi
İyi organize edilmiş partilerden hoşlanıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamda her şey mükemmel olmalı. En küçük aksilik bile sizi çileden çıkartabilir. Katılacağınız partide önce kalite ararsınız. Seksi kıyafetler tam size göre. Partide Boğa ile sohbet edebilir, Başak’la planlar yapar, Akrep’in bakışlarından etkilenebilirsiniz. Balık’la sakin konuşmalar yapabilirsiniz.

Kova burcu için eğlence rehberi
Farklı giyim tarzınız, elegan tavırlarınız ve renkli kişiliğinizle bir partide ilk anda dikkati çekmeniz için tüm özelliklere sahipsiniz. Ama siz genelde bir köşede oturmayı tercih edersiniz. İpek veya dantel bir bluz ve blazer ceketler parti kıyafetiniz olabilir. Yay ve İkizler’le dostluk kurabilir, bir Koç’a kapılabilir, Terazi’ye yenik düşebilirsiniz.

Balık burcu için eğlence rehberi
Sakin ve dingin yapınızı bir partide tanımak o kadar zor ki… Mavi ve yeşilin her tonunu rahatça kullanır ve kıyafetinizi tüyler, parlak gümüş taşlar ve dantellerle süslersiniz. Olağanüstü duygularla bezenmiş halinize eşlik edecek partneriniz hazırda bekliyor. Yengeç size yaklaşır, Başak akıl verir, Terazi ile sohbet edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek