Ananas diyeti

Ananas diyeti

Ananas diyeti hızlı ve kolay bir şekilde kilo verdiren bir diyet programı olup bu diyetle 2 günde 3 kilo vermenin mümkün olduğu belirtiliyor.

Ananas diyeti

Hızlı kilo verdiren diyetler arasında bulunan ananas diyeti, 2 gün boyunca uygulanır. Bu şok diyet programı sayesinde 2 günde 3 kilo vermenin imkan dâhilinde olduğu belirtilse de dikkatli olmak gerekmektedir.

Ananas diyeti nedir?

Ananas diyeti listesinde lezzetli besinler bulunmaktadır. Bu bitkisel diyet birçok ünlü sanatçı ve model tarafından denenmiş, hızlı bir şekilde fazla kilolarından kurtuldukları gözlemlenmiştir.

Ananas diyeti, özellikle gelin adaylarının düğün öncesinde fazla kilolarından kurtulmaları ve gelinliklerinin içinde formda görünmek için tercih ettikleri bir diyet programıdır.

Ananas, zayıflatıcı etkisinin yanı sıra içeriğinde bulunan vitaminler yüzünden cilde ve saça iyi gelen meyveler arasındadır.

Ananas diyeti nasıl yapılır?

– Sabah kahvaltısında 250 ml. ananas suyu içilir. Yanında kepekli ekmek, zeytin, peynir ve yumurta gibi kahvaltılıklar tüketebilirsiniz.

– Ara öğünlerde ve açlık hissettiğinizde 100 gram kadar ananas yiyebilirsiniz.

– Öğle yemeği öncesinde yine 250 ml. ılık ananas suyu için. 15 dakika geçtikten sonra hafif bir öğle yemeği yiyebilirsiniz. Öğle yemeğini yedikten yaklaşık 15 dakika sonra tekrar 250 ml. ılık ananas suyu için.

– Akşam yemeğinizi yedikten bir süre sonra, 300 gram taze ananas tüketin. Sonrasında, egzersiz ve yürüyüş yapmanız tavsiye edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek