Zayıflama aşısı

İnatçı karın yağlarınızı kolay ve etkili bir şekilde kaybettirmenin sırrı olarak sunulan, metabolizmayı düzenlediği iddia edilen zayıflama aşısı gerçekten işe yarıyor mu?

Yağ yakan atıştırmalıklar

Diyet listelerinin bozulmasına neden olan atıştırmalıklar yerine hem diyete hem de kilo vermeye yardımcı olan yağ yakan atıştırmalıkları denemelisiniz.

Ananas diyeti

Ananas diyeti hızlı ve kolay bir şekilde kilo verdiren bir diyet programı olup bu diyetle 2 günde 3 kilo vermenin mümkün olduğu belirtiliyor.

Karatay Diyeti

Literatüre Karatay Diyeti olarak adlandırılan diyet programını kazandıran Prof. Dr. Canan Karatay, çok fazla öğünün karaciğeri yağlandırdığını belirtti.

Su diyeti

Meyve ve sebze ile birlikte su ağırlıklı olduğu için su diyeti olarak adlandırılan bu diyet programının hem zararlı bir yanı bulunmuyor hem de oldukça etkili.

Dukan Diyeti nedir?

Dukan Diyeti, kısa sürede kilo vermeyi kolaylaştırmasının yanında sağlık ve güzellik konusundaki yararları nedeniyle denemeye değer diyetlerden biridir.

İştah kontrolü ipuçları

Pek çoğumuz fazla kilolarımızdan kurtulmak için türlü diyet programları dener fakat en sonunda iştah kontrolü yapamadığımız için bu diyetlerden vazgeçeriz.

Yeni yıl diyetleri

Yeni bir yıla girmenin heyecanını yapacağınız etkili bir diyet sonucu fazla kilolarınızdan kurtularak taçlandırmak isterseniz uzmanların önerdiği yeni yıl diyetlerini deneyebilirsiniz.

İsveç diyeti

İsveç diyeti, hızlı kilo vermek için tercih edilir ve kısa zamanda zayıflatan bir diyet olarak bilinmesi nedeniyle oldukça ün kazanmıştır.

Akdeniz diyeti kalbi koruyor

Daha önce birçok yararı tespit edilen ve Akdeniz diyeti olarak da adlandırılan Akdeniz tipi beslenme şeklinin kalbi güçlendirdiği de ortaya çıktı.

Tok tutan meyve suyu tarifi

Her zaman formda olması ile bilinen Demet Kutluay bu formunu borçlu olduğu tok tutan meyve suyu tarifini açıkladı.

Yağ yakma yolları

Forma girip bu formu korumak isteyenlerin vücutta bulunan yağları sağlıklı ve etkili bir şekilde yakmaları gerekiyor.