Aşkın şifresini burçlar çözüyor

Yeni birisiyle tanıştıysanız ilk önce hangi burçtan olduğunu öğrenin. Çünkü burçlar karşınızdaki erkeğin aşka, hayata ve sevgiliye dair bütün karakteristik özelliklerini yansıtıyor.

İkizler akıllı kadınları sever, Yengeç’ler göz temasına önem verir, Oğlak’lar her zaman romantiktir, Kova’lar için ilk şart dürüstlüktür, Balık’lar ise çok düşüncelidir. İşte burçlara göre erkeklerin özellikleri..

Koç (20 Mart-19 Nisan)

Fiziksel aktivitelere bayılır. Maceracı tipleri sever. Hayatı dolu dolu yaşayan kadınlar hayallerini süsler. Bu sportmen erkeğe güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, onu herhangi bir oyuna davet edin ve kazanan için belli bir ödül kararlaştırın. Koçlar çok hızlı aşka başlar ama ateşlerini çabuk kaybederler. İlgisini tutabilmek için sürekli yeni bir şeyler bulun.

Boğa (20 Nisan-19 Mayıs)

Pahalı restoranlar, iyi şaraplar, lüks yerleri severler. Boğa erkekleri utangaç, duygusal ve lüks yaşayan kızlardan hoşlanırlar. Evde mum ışığında güzel bir akşam yemeği hazırlayın. Boğalar evcil erkeklerdir, bu tür sürprizlere bayılırlar. Tatlı ve seksi Boğa’lar sözler vermeyi severler. Sözlerinde durmadıkları zaman onları boynuzlarından tutmayı ihmal etmeyin!

İkizler (20 Mayıs-20 Haziran)

Çekingen olmayan kadınları severler. İlla ki o söze başlasın diye beklemeyin, sohbeti siz de başlatabilirsiniz. İkizler erkeği akıllı kızları sever. Onu etkilemek için vücudunuzu değil aklınızı kullanın. İkizlerin çift karakterli olduklarını bilirsiniz. Hem yatakta hem dışarıda bu özelliklerini korurlar. Ayrıca yüzeyseldirler, bu özelliklerine dikkat!

Yengeç (21 Haziran-21 Temmuz)

İçine kapanıktır. Zekice bir iltifatla kabuğundan dışarı çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bir Yengeç’le birlikte olmak istiyorsanız, yıldızların altında dolaşmaya hazır olun. Yengeç’ler göz temasına çok büyük önem verirler. Bazı zamanlar çok zor biri olabilir. Ama gerçekten altın gibi bir kalbe sahiptir ve sizi bir prenses gibi yaşatır.

Aslan (22 Temmuz-22 Ağustos)

Nerede güneş ve eğlence varsa, Aslan erkeği oradadır. Kendinden emin, sosyal kadınları sever. Hayatta hep “Ben” dese de, yatak odasında partnerinin arzularına çok dikkat eder. Her şeyi kendisi için istiyor gibi görünse de sizi de çok düşünür. İlgili ve düşüncelidir. Doğru ilişkiyi bulduğunda bencillik maskesini düşürür ve gerçek yüzünü gösterir.

Başak (23 Ağustos-21 Eylül)

Oldukça atletiktir. Klasik bir arkadaş olan, düşüncelerini söylemekten kaçınmayan bir kadın hoşuna gider. İlk başta çekingen davranır; ama sizinle belli bir zaman geçirdikten sonra vahşi yönünü gösterir. Siz de bu durumdan çok memnun olursunuz! Bazen çok şikâyet eder, bazen çok fazla eleştirir; ama asla ve asla ihanet etmez.

Terazi (22 Eylül-22 Ekim)

Terazi erkekleri biraz tembeldir. Bu nedenle kolay elde edebileceği kadınları sever. Çünkü çok uğraşmaktan ve ısrarcı olmaktan hiç hoşlanmazlar. Zevk vermeyi çok severler. En gizli fantezinizi ona anlatın ve hayata geçirmesini bekleyin. Eğlenceli ve etkileyici bir tiptir; ama o kadar diplomatiktir ki bazen gerçek düşüncelerini tahmin etmek çok zordur.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Bekar Akrep erkeği sıcağı sever. Cinsel bakımdan ona uyan bir kadın Akrep erkeği için idealdir. Eve geldiğinde en kırmızı rujunuzu sürün. En seksi kırmızı elbisenizi giyin Her isteğinizi yapmaya gayret eder. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir şey var; onu düş kırıklığına uğratırsanız, sizi affetmesi için çok beklersiniz.

Yay (22 Kasım-20 Aralık)

Eğlenceyi ve aşkı seven kadınları tercih eder. Günde 24 saat, haftada 7 gün ilgi beklemeyen kadınlar ise tam onun tipidir. Sıra dışı aşk oyunlarını sever. Size bayılmasını istiyorsanız, çılgın fantezilerinizi sergileyin! Sizinle eğlenmeye bayılır; ama sizin gibi eğlenceyi seven başka kadınların da olduğunu unutmayın. Dikkat edin. Prensinizin gözleri biraz dışarıda!

Oğlak (21 Aralık-19 Ocak)

Yalnız biridir. Akıllı, ciddi kadınları sever. Size hayran olmasını istiyorsanız, hayattan ne istediğinizi ve onu nasıl elde edeceğinizi bilmelisiniz. Oğlak erkekleri daha çok romantik aşkı severler. Suskun ve şüpheli Oğlak erkeğinin güvenini kazanmak oldukça zordur. Ama onu kazandıktan sonra tam annenizin sizin için isteyebileceği erkeğe dönüşür.

Kova (20 Ocak-17 Şubat)

Akıllı Kova çok konuşkan bir tiptir. Akıllı kadınları sever. Onun beğenisini kazanmak istiyorsanız her konuda sohbet etmeye hazır olmalısınız. Yani kültür şart. Dürüstlüğe çok önem verir. Herkesin gözünün önünde size yakınlık gösterirse, hiç şaşırmayın. Kova’lar için duygular değil olaylar önemlidir. Bir hata yaparsanız, sizi affetmeyecek kadar hain olabilir!

Balık (18 Şubat-19 Mart)

Onlar bir su tutkunudur. Vahşi bir çocuğu andıran kadınları severler. Hayatın para biriktirmek için değil, yaşamak için olduğunu düşünüyorsanız, tam onun tipisiniz. Cinsel hayatınızın iplerini kendi ellerinize almaktan çekinmeyin, buna bayılacaktır. Romantik ve düşünceli Balık erkeği eve hep çiçeklerle gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek