Dişte anestezi devri kapanıyor

Diş sağlığı sorunları bundan böyle hayatımızın korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Hava ve suyla gelen lazer teknolojisi sayesinde, anestezi uygulanmadan acısız ve kanamasız diş ameliyatı artık ülkemizde de yapılabilecek.

Ağrısız, acısız tedavi
Bu teknoloji sayesinde anestezi uygulanmadan diş çürükleri yok ediliyor. Operasyonlarda kullanılan cihaz sayesinde hasta, hiçbir ağrı ve acı hissetmeden konforlu bir şekilde tedavi oluyor.

Tedavi yöntemlerinde tek başına köklü değişiklik yapan cihaz, ayrıca yumuşak dokuda kanamasız, ağrısız bir şekilde, hastalar için tedavi yöntemi sunuyor.

Vakaların tamamına yakını bu yöntem sayesinde iğnesiz, enjeksiyonsuz, dudaklar uyuşmadan ve travma oluşmadan tedavi edilebilecek. Ayrıca bu cihaz sayesinde, uçuk ve aftöz ülserleri de etkin bir şekilde tedavi edilmektedir. ‘Waterlase’ ile yapılabilen bir başka uygulamada ise; kemik kesilebiliyor, traşlanabiliyor ve kemik dokusuna zarar vermeden şekil verilebiliyor.

İşlem anında kesinlikle ağrı ve acı gibi rahatsızlık verici durumlar söz konusu olmuyor. Tedavi sonrası ödem ortadan kalkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek