Doğru kıyafetlerle genç ve güzel görünün

Doğru kıyafetlerle genç ve güzel görünün

Yaş ilerledikçe kadınların giyim tarzında değişiklikler olur. Ancak yaşınız ne olursa olsun, kıyafet seçiminizle hem oldukça güzel hem de yaşınızdan çok daha genç görünebilirsiniz. İşte genç ve güzel görünmek için kıyafet seçim tüyoları…

Zaman, sadece yaşı değil zevkleri de beraberinde alıp götürüyor. Kadınların giyim tarzı da, yaş ilerledikçe değişikliğe uğruyor. Ama unutulmamalıdır ki; yaşlanmak, zevksiz şeyler giyinmek anlamına gelmez. Hangi yaşta olursanız olun, giyim tarzınızla kendinizi hem çok daha güzel hem de çok daha genç hissedebilirsiniz.

30’lu yaşlara uçuk renkler

Önce: Kıyafetleriniz tamamen sizin kişiliğinizi yansıtıyor, peki henüz 30’lu yaşlarınızdayken bu kadar ağırbaşlı olmak niye? Canlı ve pastel renkler yerine soluk, uçuk renkler giyerek fark edilmemek için elinizden geleni yaptığınızın farkında mısınız? Şunu asla unutmayın; sıkıcı kıyafetler sıkıcı insanları çeker. lu yaşlarınızdayken, rahatlıkla 20’li yaşlardaki kıyafetleri giyebilirsiniz.

Sonra: Yapacağınız bluz, etek, pantolon kombineleri ile çok daha canlı ve genç görünebilirsiniz. Özellikte tercih edeceğiniz V yaka bluz ve belden bağlanan çapraz üstler, her sezon tercih edebileceğiniz kıyafetler olabilir. Bu tür üstler, hem küçük hem de iri göğüslü kadınlara uyar. Diz üstü etekler ve çizmelerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

40’lı yaşlara bol kesimler

Önce: Bu yaşlarda özellikle çalışan kadınların çoğu, koyu renk döpiyesleri tercih eder. Gri ve siyah, bu yaştaki kadınların neredeyse vazgeçilmez kıyafetleri arasındadır. Oysa bu tür kıyafetler, üniformadan başka bir şey değildir. Bu tarzda giyinmeniz, sizin tam olarak bir orta yaş krizi yaşadığınızın göstergesidir.

Sonra: Sıkıcı koyu renkli döpiyesler yerine, parlak renklerde şık elbiseleri tercih etmelisiniz. Örneğin, yılın moda renklerinden maviyi seçebilirsiniz. Belden dar, aşağıya bollaşan kıyafetler, saklamak istediğiniz fazlalıklarınızı da örtecektir. 40’lı yaşlardaki çoğu kadın, çoktan anne olduğu için karın ve bel bölgesinden çok da hoşnut olmayabilir. Resimdeki gibi bir kıyafet sizi olduğunuzdan çok daha ince gösterir, şıklığınızı uzun çizmelerinizle tamamlayabilirsiniz.

50’li yaşlara yüksek topuk

Önce: Yarasa kollu kesimler ve diz altı eteklerden uzak durun. Özellikle dirsekten kısa kollu bir bluz, görünen kollarınızdan, yaşınızı hemen ortaya çıkartır. Bu tarzda bir etek, sizi daha kilolu gösterir.

Sonra: İşte tam bir değişim! 50’li yaşlarınızdasınız diye sakın jean pantolonlarınıza veda etmeyin, jean sizi her zaman daha canlı ve genç gösterir. Giyeceğiniz yüksek topuklu ayakkabılar, bele oturan bir ceket ve dar kesim bir jean pantolon ile genç kızları kıskandıracak bir görüntüye sahip olabilirsiniz…

60’lı yaşlara bluzlar

Önce: Koyu renkteki bir elbise, tüm çekiciliğinizi yok edebilir. Bu yaşlardaki kadınların çoğu, beyaz saçları kamufle etmesi kolay olduğu için sarışındır. Açık mavi, açık yeşil gibi soluk renkler, saçlarınızın güzelliğini kapatır.

Sonra: Yaşınız ne olursa olsun canlı renklerden vazgeçmeyin, kırmızı renk sarı saçlarınıza çok yakışır. Diz hizasındaki etekler ve uzun kollu bluzlar da doğru bir seçim olacaktır. Ayrıca, bol kesim pantolonlar da sizin için ideal.

“Doğru kıyafetlerle genç ve güzel görünün” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek