Erkeklerin kadınlardan hoşlanma belirtileri

Erkeklerin kadınlardan hoşlanma belirtileri

Anlaşılma konusunda bazı erkekler de en az kadınlar kadar anlaşılmaz olduklarından erkeklerin kadınlardan hoşlanma belirtilerini bilmek önemlidir.

Erkeklerin kadınlardan hoşlanma belirtileri

Kadınları anlamanın zor olduğu bilinen bir gerçektir. Fakat bazen erkekleri anlamak da, erkeklerin kadınlardan hoşlanıp hoşlanmadıklarını kestirmek de oldukça güç olabiliyor. Oysa erkeklerin kadınlardan hoşlandığını gösteren ipucu mahiyetinde bazı önemli işaretler bardır. Yeni bir ilişkiye başlama fırsatı bekleyen hanımlar için bu belirtiler önemli olabilir.

İşte, erkeklerin kadınlardan hoşlandıklarında bunları belli eden bazı önemli belirtiler…

Sizinle yakın olmak istiyorsa…

Bir erkek sizinle arkadaş olmaya çalışıyor ve her fırsatta yanınızda bulunuyorsa, bu sizden hoşlandığının büyük bir işaretidir. Meşguliyet durumu ne olursa olsun her zaman yardımınıza koşuyor ve sizi dinliyorsa kalbindeki kıpırtılar çoktan hoşlanma boyutuna geçmiştir.

Fazla iltifat ediyorsa…

Gün içinde çevrenizden pek çok iltifat alıyor olabilirsiniz. Ancak kıyafetinizden saçlarınıza, gülüşünüzden bakışlarınıza kadar her detayınıza iltifat eden bir erkek varsa sizden hoşlanmaya başlamıştır.

Beklenmedik hediyeler veriyorsa…

En sevdiğiniz grubun CD’si, bir kutu çikolata çiçek ve daha fazlası… Bu tip hediyelerle karşınızda belirliyor, uzun süredir aradığınız ama bulamadığınız bir şeyi size hediye ediyorsa, aşkınız onun kalbini çoktan sarmış demektir.

Sizinle plan yapmak istiyorsa…

Erkeklerin plan yapma konusundaki başarı derecesi tüm kadınlar tarafından oldukça iyi bilinir. Sizi sürekli bir yerlere davet eden, farklı planlar yapan ve hoşlandığınız şeyleri yapmayı teklif eden bir erkek varsa, en kısa zamanda sizden hoşlandığını itiraf edecektir.

Sizinle uzun süre mesajlaşıyorsa…

Bir erkek saatlerce sizinle mesajlaşıyor, her yeni mesajınıza dakika geçmeden cevap veriyorsa, bu sizden hoşlandığının en büyük kanıtlarından biridir. Siz konuşmayı sonlandıracak şeyler söyleseniz bile yeni şeylerden bahsetmeye başlıyorsa, kalbinin tamamını çalmışsınız demektir!

Sizin yanınızda başka kızlarla flört ediyorsa…

Evet, bu madde biraz can sıkıcı gibi görünüyor olabilir; ancak durumu hemen yanlış anlamayın! Eğer sizin yanınızda belirgin bir şekilde başka bir kızla flört etmeye başladıysa, bu sizin dikkatinizi çekmek ve vereceğiniz tepkileri gözlemlemek için yaptığı bir harekettir. Sizin kıskanıp kıskanmadığınızı görmek, ondan hoşlandığınızı anlamasına yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek