Göz kırışıklıkları için özel masaj

Zaman zaman gözlüksüz güneşe çıktığınız da olmuştur. İşte bu, özellikle hassas göz çevresi için hayati bir tehlike. İlk kırışıklıkların oluştuğu göz çevresi, güneşin olumsuzluklarından da nasibini alan en hassas bölge. Dolayısıyla özel bir bakıma ihtiyaç duyuyor.

Acil bakım için, akşamları yenileyici göz bakım kremini parmak uçlarınızla hafif masajlar eşliğinde cilde yedirin. Ultraviyole ışınlarına maruz kalmış hassas cilde iyi gelecektir. Aynı zamanda ferahlık veren göz pedleri, hem cilde gerginlik kazandırıyor hem de nem ihtiyacını karşılayarak acil bakımını sağlıyor.

Nemlendiricili maskeler, hücrelerin su depolarını yeniden doldurmalarını sağlayarak cildin daha fazla kurumasını önler.

Peeling maskeleri de cilt yüzeyindeki kurumuş ölü deri hücrelerini temizleyerek bronzluğun yeniden belirgin bir şekilde ortaya çıkmasına yol açar.

Parlak ve bronz bir cilt için
Cilde parlak bir bronzluk kazandırmak için iki şeye ihtiyaç var; nem ve yağ. Mikro yağ küreciklerinin cildin derinliklerine ulaşmasını sağlayan lipozom teknolojili vücut losyonları ve yenileyici etkili vücut kremleri, bunun için ideal. Böylelikle, kremlerin ve losyonların cilde daha derin etki etmesini kolaylaştırmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek