Göz kusurlarınızı kapatın

Gözleriniz yüz şeklinize ve simanıza göre küçük ya da patlak olabilir. Veya sizin güzellik kriterlerinizi tam karşılamıyor olabilir. Eğer öyleyse sakın dert etmeyin. Makyaj yardımıyla göz kusurlarını yok edebilirsiniz.

Küçük gözlere makyaj

Koyu renk bir farı göz etrafına ve gözün bittiği yere sürün. Tekrar göz kapağına çıkarak, göz pınarına açık renkte bir far sürüp, bunu göz kapağının yukarısına doğru yayın. Rimelle kirpikleri belirginleştirin.

Yakın gözlere makyaj

Farı, göz kapağının ortasından dışa doğru sürün. Göz kapağında oluşan kat kısmına da çizgi çekin. Rimeli, gözün bittiği taraflarda yoğun sürün.

Patlak gözlere makyaj

Göz kapağınıza koyu renk far sürün. Farı kaşlar ve gözün dışında, altta kalan kısma da biraz yayın. Kaş altına kullanacağınız renk, teninize yakın olsun. Göz kapağı katını ise koyu bir renk yardımıyla belirginleştirin. Kirpiklere bolca rimel sürün.

“Göz kusurlarınızı kapatın” için 4 cevap

  1. zayıflamak ve formunuzda kalmak istiyorsanız bayanlar;
    sabah aç karan sirkenin içine su katın bunu bardağa koyun ve tatlandırmak için biraz bal koyun bunu aç karna her sabah içiniz. tüm kadınlar güzeldir bakımlı olduktan sonra. kendinizi ihmal etmeyin

  2. siyah noktalarınızmı var sivilcelerinizmi var yüzünüz nemsizmi bunun için yoğurtla limonu karıştırı yüzzünüze sürün 15 dakika bekletin yüzünüzde kuruyor kuruduktan sonra ılık suyla yıkayınız ben yaptım yüzüm güzel oldu vicudumda güzel oldu yaşım küçük 13 yaşındayım ama bakım aslında 11 yaşında başlar güzel görünmeye vicudumun güzelliğine önem verririm ve en önemlisi sağlıklı olmaya bunun için hergün süt içerim süt cildi çok güzel yapıyor hergün meyve yerim bol su içerim ….

  3. gözleriniz sabah kaltığınızda kızarırrsa çay suyuna pamuk batırun gözlerinizin üstünde bekletin …gözleriniz şişse eyer tabi göz altları şişse patate küp halinde kesin gözlerde bekletin sonra normnal çay suyuna pamuk batır gözlerin altında 1 ,2 saat beklet yada veya papatya çayı iyileşme görülmesze bi problem var demekki

  4. cilt lekeleri için elma sirkesi
    bir kaba yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi koyup kaynatın daha sonra bu su ile yüzünüzü buhar banyosu yapın. ayrıuca yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü 3-4 günde bir silebilirsiniz cilt lekeleri için oldukça faydalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek