Oksijen takviyesi ve su detoksu

Oksijen, metabolizmamızın en gerekli ve temel yakıtı olmasının yanı sıra vücudumuzu toksinlerden temizleyen bir araç olması bakımından da önemli. Çünkü hastalıklara neden olan tüm toksinlerin, vücudumuzdan dışarı atılabilmeleri için öncelikli olarak oksijenle birleşmek zorunlulukları var.

Oksijen, bakteri ve virüsleri öldürür, toksinleri nötrleştirir ve kanı, dokuları ve diğer hücreleri arıtır. Zararlı ve yararlı her türlü bakteriyi öldüren antibiyotiklerin aksine, oksijen sadece vücudu istila eden, anaerobik zararlı bakterileri yok eder, bağırsaklardaki ve diğer dokulardaki yararlı bakterilere zarar vermez.

Oksijen takviye etmek üzere, oksijenleştirilmiş su oluşturmanın en kolay yollarından biri, bir bardak suya birkaç damla hidrojen peroksit damlatmaktır. Hidrojen peroksit, barındırdığı ekstra oksijen molekülü haricinde suyla aynı moleküler yapıya sahiptir.

Suda eritildiğinde her hidrojen peroksit molekülü, normal sıradan bir su molekülüne ve bir de serbest oksijen molekülüne bölünür. Bu serbest oksijen molekülü kana karışarak tüm dokulara ulaşır ve bütün vücudu arındırıcı oksijenle zenginleştirir. Hidrojen peroksidi oksijen desteği için kullanmaya başladığınızda, bir profesyonel sağlık uzmanına danışmanızda fayda vardır.

Detoks tedavisinde her gün düzenli alınan ufak dozda hidrojen peroksit, kana bırakılan toksinlerle baş etmek üzere vücuda oksijen desteği verir. Ayrıca salgınlar sırasında grip ve benzeri bulaşıcı hastalıklardan korunmak amacıyla, bu oksijenleştirilmiş sudan günlük dozlarda da alabilirsiniz. 1983 yılının sonbaharında, 11 milyon tavuğun ölümüne sebep olan kuş gribi sırasında içme sularına ufak miktarlarda hidrojen peroksit karıştırılan 1 milyon tavuğun hiç biri hastalanmamış ve ölmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek