Rakamların aşk üzerindeki etkileri

Uzmanlara göre, doğum gününüzün aşk hayatınız üzerinde inanılmaz etkileri bulunuyor. Nümeroloji ile insanların doğum tarihleri kullanılarak elde edilen sonuçlar oldukça ilginç. Rakamların aşk yaşantınız üzerindeki etkilerini öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyun…

‘Numeroloji: Aşk ve İlişki Rehberiniz’ adlı kitabın yazarı Sonia Ducie’ye göre numeroloji; fiziksel, duygusal, mantıksal ve ruhsal ilişkilerinizi anlamanızı sağlıyor. Numerolojide önemli olan ise kişisel numaranızı oluşturan doğum günü tarihiniz.

Kişisel numaranızı bulmak için yapmanız gereken işlem ise çok basit. Bunun için sadece doğum gününüz gerekiyor. Örneğin ayın 4’ünde doğduysanız, kişisel numaranız “4” demektir. Eğer çift rakamlı bir günde, mesela ayın 15’inde doğduysanız numaranız “6” (1 + 5 = 6), ayın 29′ unda doğduysanız numaranız “2”. Yani, 2 + 9 =11, 1 + 1 = 2.

Bencil birler
Kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz, hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü “Hep ben” diyorsunuz. Arkadaşlarınızın sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyorsunuz.

Romantik ikiler
Romantizm, sizin için en başta geliyor. Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarısıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Çok verici bir insansınız, almayı da öğrenmelisiniz.

Flörtçü üçler
Flört tam sizin için. Ama bu başınızı derde sokuyor. Çevrenizi sarmasını istediğiniz yakışıklı erkeklerden, asılsız dedikodulara kadar birçok konu sizi meşgul ediyor.

Tutkulu dörtler
Çok tutkulusunuz. Hem kendinizin hem de partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için her şeyi yapıyorsunuz. Güven sizin için çok önemli. Doğal davranarak ilişkinize heyecan katın.

Değişken beşler
Rüzgâr gibi değişkensiniz ve sizin bu yapınıza ayak uydurabilecek bir sevgiliye ihtiyacınız var. Hayatınızdaki her kişi ayrı bir macera. Sabırlı olduğunuz takdirde mutlu olabilirsiniz.

Şefkatli altılar
Aşık olduğunuzda şefkatli ve cömertsiniz. Mantığınızla değil, kalbinizle hareket ediyorsunuz. Hayatınızda hiç olmazsa bir kez, kırdığınız bir kalbi onarmaya çalışın.

Hayalci yediler
Sevdiğinize tapıyor, onun kendisini mükemmel hissetmesini sağlıyorsunuz. Hayal kurmayı seviyorsunuz. Gerçekler sizi zorluyor. Bu yüzden uzaktan seveceğiniz bir erkeği tercih ediyorsunuz. Kafa dengi bir sevgili bulmanız bu nedenle çok zor.

Oyuncu sekizler
Sevdiğiniz sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve kendisini bu konuda şanslı görüyor. Aşkta kontrolü elinizde tutuyor, oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsunuz. Kibirli ve bencil olabiliyorsunuz.

Cömert dokuzlar
Çok verici bir insansınız. Ödülünüzse, eşinizi mutlu görmek. Yumuşak ve oyunlar oynamaktan hoşlanan bir insandan çılgın birine dönüşebiliyorsunuz. Çok çabuk sinirleniyorsunuz. Neyse ki bu siniriniz kısa sürede yatışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek