Bacaklarınızı güzelleştirin

Biz hanımlar için ayak ve bacaklarımızın bakımlı, güzel ve sağlıklı olması son derece önemlidir. Peki, ‘Birkaç basit işlemle güzel, pürüzsüz ayaklara ve bacaklara kavuşabilirsiniz’ dersek ne dersiniz?

– Yatmadan önce ayaklarınıza vazelin sürüp kalın bir çorap giyinin. Böylece krem tüm gece ayaklarınızda kalacak ve ayaklarınız yumuşacık olacaktır.

– Vücut nemlendiricinizi banyodan çıkar çıkmaz bacaklarınıza sürün. Sıcak banyo vücudunuzdaki tüm gözenekleri açtığından nemlendiricinin cilde nüfuz etmesini sağlamış olursunuz.

– Ağda yapmak için en uygun zaman adet döneminizden bir hafta sonrasıdır. Buna karşılık adet döneminizden bir hafta öncesi çok acı vereceğinden, ağda yapmak için en kötü zamandır.

Soğuk su ile masaj yapın

– Batıkları önlemek için bacaklarınızı jiletle temizledikten sonra krem sürün.

– Aktarlarda satılan selülit yağları ile bacaklarınızı sürekli ovun. Böylece selülite karşı tedbir almış olursunuz.

– Banyodan sonra soğuk su ile bacaklarınıza ve ayaklarınıza masaj yapın.

“Bacaklarınızı güzelleştirin” için bir cevap

  1. 1 hafta boyunca 3 ogunde ne yemelıyım yada kac ogunse? kılom 55 boyum 1.70 cok kılolu degılım evet ama formumu korumak ıstıyorum..kılo almaya meyınlı bı bunyem var o yuzden hem saglıklı hemde formda kalmak ıstıyorum bunun ıcın yazdıklarını uyguluyorum ama prgram olarak ne yemelıyım ozellıkle uygulamam ıcın ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek