Bio-enerji ile gelen sağlık

Günümüz şartlarında meditasyon, yoga ve bio-enerji ile sağlıklı kalmaya çalışmak çok “in”. Bunun için özel ürünler üretiliyor, kurslar açılıyor ve konuyla ilgili yayınlar başucu kitabı oluyor.

Kan dolaşımını düzenleyerek, hastalıklara karşı direnci artıran ve bağışıklık sistemini güçlendiren, hücreleri canlandırarak yaşlanmayı yavaşlatan, kırışıklıkları azaltan, yoğunluğu gideren bio-enerji mucizesi Dorenara günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Sürekli enfraruj yayan doğal volkanik taşların pudra haline getirilip elyafa işlenmesiyle üretilen Dorenara bio-enerjik tekstil ürünleri, pek çok şikayeti ortadan kaldırabiliyor.

Her derde deva

Koroner kalp hastalığı, beyin damar hastalıkları, kalp damar hastılıkları, hipertansiyon, romatizma, prostat, idrar yolu rahatsızlıkları, migren gibi hastalıkların tedavisinde destekleyici rol oyanayan Dorenara’da hiçbir kimyevi madde bulunmuyor.

Sağlığa zararlı hiçbir yan etkisi de bulunmayan Doronera, kandaki su moleküllerini yükselterek aktif hale getirerek nikotin veya kolestrolden daralmış kılcal damarların açılmasını, tırnakların ve saçların hızlı ve kuvvetli büyümesini sağlıyor. Anne karnındaki bebeklerin sağlıklı ve hızlı gelişmesine de katkıda buluyor. Hatta küçük çocukların zeka gelişimini bile büyük oranda etkiliyor.

Cinsel gücü artırıyor

Bio-enerjisi ile sağlık üzerinde yaptığı olumlu ekileri çorap, iç çamaşırı, vücudun her bölgesinede kullanılabilecek eklem bantları ile yastık, şilte ve yorgan gibi eşsiz ürün grupları günlük yaşamın her alanında rahatlıkla kullanılabiliyor. Dorenara’nın mucidi Mr. Bae, “Doronera’nın çorap, iç çamaşırı, fanila ve alın, diz, dirsek, gibi eklem bantlarıyla vücudun her bölgesinde kullanılabiliyor.

Dorenara kadın slipleri sürekli kulanıldığında, kadın hastalıkları, doğum sonrası ağrıların azalması, kötü kokulara önleme, cinsel güçü artırma gibi etkileri de bulunuyor. Aynı şekilde erkek slip ve boxerları da cinsel gücü artırıyor, hemoroit sorununu hafifletiyor ve prostat olma riskini azaltıyor.” diyor.

“Bio-enerji ile gelen sağlık” için bir cevap

  1. dorenera ürünlerini ülkemizde temin etme imkanımız varmı ? yoksa yurtdışından hangi ülkeden bulabilirim veya internet üzerinden hangi siteden ulaşabilirim? Teşekkürler saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek