Body ile kolay şıklık!

Hem şık hem rahat giyim tarzını benimseyenlerin vazgeçemedikleri kıyafetlerin başında gelen body’i gece – gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz

Artık yaşamın her alanında çok amaçlı kullanabileceğimiz ürünleri tercih ediyoruz. Kıyafet seçimlerinde de tercihimizi genellikle hem gündüz hem de gece kullanabileceğimiz kıyafetlere yöneliyoruz. Body de bu özelliği sayesinde kadınların gözdesi olmayı sürdürüyor.

İnce bir kumaş dokusu ile vücudu sardığı için pantolonlarda, eteklerde, taytlarda kat izi bırakmıyor. Hem kolayca şık olmanızı sağlıyor hem de gece bir davette ya da günlük koşuşturmacalar da rahatlıkla giyilebiliyor.

80’ler; 80’li yılların abartı çizgileri, naturel ve suni renkteki hayvan baskıları ile birleşip bu senenin ana temalarından birini oluşturuyor.

Yünlü lycralar, viskon jarseler, lycralı krepler, janjanlı parlak lycralar, kırmızı, bej, yeşil, gri ve taba renkleriyle buluşuyor.

Jet – Set; gece hayatının ışıklarını giyimine yansıtmayı seven kadınlara sesleniyor. Siyah, bordo, bakır, pembe, mavi ve gri renkleri hakim olduğu payetli kumaşlar, pırıltılı aksesuvarlar, dökümlü viskon lycralar, lycra fileler ve pırıltılı trikolar gece yaşamını sevenler için ideal.

Doğal, kalın ve yumuşak trikolarla hazırlanan Naturel ise, soğuk kış günlerinde sıcak bir dokunuş sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek