Doğada gizli güzellik iksirleri

Bahar aylarını yaşadığımız şu günlerde hanımları sevinçli bir telaşın alması kadar doğal bir şey yok. Yaza ideal vücut ölçüleriyle girmek, güzel görünmek isteyen kadınlar, şu günlerde aktarlardan çıkmıyor. Çünkü her türlü sorunun bitkilerden elde edilen bir çözümü mevcut. İşte birbirinden pratik ve etkili doğal güzellik iksirleri…

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte, kilolarından kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kadınlar, sorunlarını aktarlardan aldıkları doğal ürünlerle gideriyor. Çünkü, selülitten zayıflamaya, cilt kırışıklıklarından saç dökülmesine kadar çok sayıda ürün güzelliğini korumak isteyen hanımların hizmetinde.

Defne yaprağı ile gelen zerafet

Kadınların en büyük sorunu olan fazla kilolar, aktarlarda papatya, mersin yaprağı, sinameki, defne yaprağı, biberiye ve funda yaprağından elde edilen “zayıflama macunları” ile birkaç ay içinde giderilebiliyor. Yağ çözücü etkisi olan bu macun günde 3 kere alınması durumunda vücudun protein dengesini koruyarak, aşırı kiloların verilmesini sağlıyor.

Selülite karşı bitkisel yağlar

Her 10 kadından 9’unun sorunu olan selülitleri bitkilerle yok etmeniz mümkün. Aktarlarda satılan; zambak, yasemin, nane, anason, lavanta, limon, jojoba, rezene, biberiye, keten, ardıç, buğday, susam ve portakal yağlarının birleştirilmesinden oluşan “selülit yağı” mucizeler yaratıyor. Fiyatı uygun olan bu yağların 6 ay düzenli olarak kullanılması gerekiyor. Bu yağlar, 6 ay içinde selülite kesin bir çözüm getiriyor.

Ciltte kötü görünüme neden olan siyah noktalar için ise kayısı yağı öneriliyor.

Denizde bronzlaşmak yerine tatile bronz görünüm ile gitmek isteyen kadınlara ise ceviz yağı, kakao, havuç, fındık ve badem yağı gibi ürünlerden yapılan karışım satılıyor.

Cilt bozukluklarına masaj

Cilt bozuklukları için denizden çıkarılan doğal süngerlerle vücuda masaj yapılmasını ve bu yolla gözeneklerin açılmasını öneren aktarlar, makyaj temizliğinde de gül yağı, lavanta, kekik, defne gibi yağların kullanılmasının cilt sorunlarını engellediğini bildirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek