Erkeğinizi burcuna göre tavlayın

Yeni başladığınız bir ilişkide iplerin kendi elinizde olmasını istiyorsanız, sevgilinizin burcunun özelliklerine dikkat edin. Erkekleri etkilemenin yolu burcunu bilmekten geçiyor.

İpler sizde olsun

Bayanlar dikkat! Yeni adım attığınız bir ilişkide iplerin elinizde olmasını istiyorsanız, sevgilinizin burcunun özelliklerini çok iyi bilmeniz gerekiyor.

Uzun süredir hoşlandığınız biri var ama hala konuşamadınız, ya da konuştunuz ama kendinizi ifade edemediniz. Peki, ne yapmanız gerekiyor? İşte size karşı cinsi etkilemenin yolları; hangi burç, hangi beklentiler içindedir.

Koç erkeği

Ona hazır lokma olmayın, uğraştırın. Peşinizden uzun süre koşturun. Her zaman çok çekici görünün. Ne dediğinizi bilin ve kesinlikle lider ruhlu davranın. Onunla baş edebilecek kadını sever.

Boğa erkeği

Akıllı, bakımlı, hanımefendi olun. Hafif seksapele “Hayır” demeyecektir. Bunun için aşırıya kaçmayın. Bırakın sanatsal konuşmalarını rahatça yapabilsin, siz de ilgi alanlarını biraz araştırın.

İkizler erkeği

Seksi, spor, bakımsız, bakımlı, ama mutlaka akıllı kadını sever. Eğlenceli olmaya, hızlı hareket etmeye dikkat edin. Yoksa çoktan tatile çıkmıştır.

Yengeç erkeği

Akıllı, zarif, duygusal, sevgi dolu ve şefkatli davranın. Ona her yerde destek olan, alttan alan kadını sever. İnatçı, sabırsız ve maymun iştahlı iseniz, Yengeç erkeği ile aşkınız çok sürmez.

Aslan erkeği

Gösterişli, bakımlı, trendy, abartılı, karizmatik, yanında gururla taşıyabileceği, havasını atabileceği kadınları sever. Onunla sık sık alışverişe çıkın.

Başak erkeği

Bakımlı, hanımefendi, sıcak, düz, abartısız kadınları asla kıramaz. İddialı, iddiacı ve inatçı iseniz, meydan savaşına hazır olun ve bilin ki ufukta kesinlikle zafer görünmüyor.

Terazi erkeği

Güzel, estetik, bakımlı, akıllı, entelektüel, sevgi dolu, sevgisini gösteren kadın, Terazi erkeğinin yelkenlerini suya indiren kadındır. Afrodit’e benziyorsanız, harekete geçin.

Akrep erkeği

Seksi, ateşli, itaate hazır, vefalı, özverili, bilgili. Çok para harcayan, abartılı bir kadınsanız, geçireceğiniz 2 günün keyfini çıkartın, çok uzun sürmez.

Yay erkeği

Onu eğlendirin, güldürün, gezdirin, aklını meşgul edin, şaka yapın. Asla yalan söylemeyin, asla oyun oynamayın. Yay erkeği, tanıştığı bu özellikteki kadınların bir dediğini iki etmez.

Oğlak erkeği

Vefalı, bilgili, ille de özverili, mutlaka özverili, duyarlı, şevkatli, dürüst, planlı, dayanıklı kadını sever. Zordur ama, Oğlak’a değer…

Kova erkeği

Uçuk, akıllı, entelektüel, trendy, hatta tuhaf, merak uyandıran, hümanist, dünyadaki gelişmelere duyarlı ve eğlenceli olun. Böylece, Kova erkeğini kapınızda köle yapabilirsiniz.

Balık erkeği

Güzel, bakımlı, estetik, gözleri parlayan, şevkatli, sevgisini vermeye hazır, trendy, kültürlü. Onu her zaman kollayacak destek olacaksanız, o da sizinle olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek