Erkeğinizi burcundan tanıyın

Karşınıza çıkan erkeği daha iyi tanımak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk iş burcunu öğrenmek. Çünkü aşka ve kadına bakışının ipuçları burcunda gizli. İşte burçlarına göre erkeklerin birbirinden ilginç özellikleri…

Koç (20 Mart-19 Nisan)
Fiziksel aktivitelere bayılır! Spor takılan, maceracı tipleri sever. Hayatı dolu dolu yaşayan kadınlar hayallerini süsler. Bu sportmen erkeğe güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, onu herhangi bir oyuna davet edin ve kazanan için belli bir ödül kararlaştırın. Koçlar çok hızlı aşka başlar ama ateşlerini çabuk kaybeder. İlgisini tutabilmek için sürekli yeni şeyler bulun.

Boğa (20 Nisan-19 Mayıs)
Boğa’lar pahalı restoranları, iyi şarapları ve lüks otelleri sever. Doğal olarak da lüks yaşayan kızlardan hoşlanırlar. Sürprizlere bayılırlar. Onlar için önemli olan kaliteli ortam ve özenle hazırlanmış yemeklerdir. Boğa’lar yavaş aşkı sever. Tatlı ve seksi Boğa’lar söz vermekten hoşlanır. Sözlerinde durmadıklarında onları boynuzlarından tutmayı ihmal etmeyin!

İkizler (20 Mayıs-20 Haziran)
Eğlenceyi seven İkizler erkeğini arkadaş partilerinde bulabilirsiniz. Akıllı kızları sever. Onu etkilemek için vücudunuzu değil aklınızı kullanın. İkizler erkeği, akıl oyunlarıyla dolu sohbetlere bayılır. İkizlerin çift karakterli olduklarını bilirsiniz. Hem yatakta hem dışarıda bu özelliklerini korurlar. Ayrıca yüzeyseldirler, bu özelliklerine dikkat edin.

Yengeç (21 Haziran-21 Temmuz)
İçine kapanık Yengeç erkeğine bir parkta gazete okurken rastlayabilirsiniz. Yengeç’ler göz temasına çok önem verir. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bunu hiçbir şey söylemeden gözlerinizle isterseniz, mest olacaktır. Bazı zamanlar çok zor bir kişi olabilir. Ama altın gibi bir kalbe sahiptir ve sizi prenses gibi yaşatır.

Başak (23 Ağustos-21 Eylül)
Bu atletik erkeği spor salonlarında bulabilirsiniz. Klasik bir arkadaş olan, düşüncelerini söylemekten kaçınmayan bir kadın hoşuna gider. İlk başta biraz çekingen davranır; ama sizinle belli bir zaman geçirdikten sonra vahşi yönünü gösterir. Bazen çok şikâyet eder, bazen çok fazla eleştirir; ama asla ihanet etmez.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)
Akrep erkeği sıcağı sever. Cinsel bakımdan ona uyan bir kadın Akrep erkeği için idealdir. Eve geldiğinde en kırmızı rujunuzu sürün. En seksi kırmızı elbisenizi giyin. Her isteğinizi yapmaya gayret eder. Yalnız dikkat etmeniz gereken bir şey var. Onu düş kırıklığına uğratırsanız, sizi affetmesi için çok beklersiniz.

Aslan (22 Temmuz-22 Ağustos)
Nerede eğlence varsa, Aslan erkeği oradadır. Kendinden emin kadınları sever. Bir Aslan’la yaşamak onunla sahne ışıklarını paylaşmak demektir. En gözde partilere davetiye bulun ve birlikte gidin. Sonra da ikiniz için özel bir parti yapmanız hiç fena olmaz. Düşüncelidir. Doğru ilişkiyi bulduğunda bencillik maskesini düşürür ve gerçek yüzünü gösterir.

Terazi (22 Eylül-22 Ekim)
Kafanızı kaldırın ve aşk bekleyen miskin kuşlara bir göz atın! Kolay elde edebileceği tipleri sever; çünkü aşkın peşinden koşmaktan ve ısrarcı olmaktan çekinir; Havuz kenarında dikilin ve yanınızdan geçerken onu suya atın. Eğlenceli ve etkileyici bir tiptir; ama o kadar diplomatiktir ki bazen gerçek düşüncelerini tahmin etmek çok zordur.

Yay (22 Kasım-20 Aralık)
Parti ve kokteyllere mümkün olduğu kadar sık katılın. Mutlaka sosyal Yay erkeğine rastlarsınız. Yay erkeği eğlenceyi ve aşkı seven kadınları tercih eder. Sıra dışı aşk oyunlarına bayılır. Sizinle eğlenmekten büyük keyif alır; ama sizin gibi eğlenceyi seven başka kadınların da olduğunu unutmayın. Dikkat edin; prensinizin gözleri biraz dışarıda!

Oğlak (21 Aralık-19 Ocak)
Oğlak erkeği, vaktini yalnız geçiren bir tiptir. Onu bir kafeteryada tek başına bulabilirsiniz. Akıllı ve ciddi kadınları sever. Size hayran olmasını istiyorsanız, hayattan ne istediğinizi bilmelisiniz. Suskun ve şüpheli Oğlak erkeğinin güvenini kazanmak zordur; ama onu kazandıktan sonra tam annenizin sizin için isteyebileceği erkeğe dönüşür.

Kova (20 Ocak-17 Şubat)
Akıllı ve çok konuşkan bir tiptir. Akıllı kadınları sever. Onun beğenisini kazanmak istiyorsanız her konuda sohbet etmeye hazır olmalısınız. Yani, kültür şart. Dürüstlük onun en çok önem verdiği özellik. Kova’lar çevrenin ne dediğini önemsemez. Kova’lar için duygular değil olaylar önemlidir. Bir hata yaparsanız, sizi affetmeyecek kadar hain olabilir!

Balık (18 Şubat-19Mart)
Onlar, tam bir yüzme tutkunudur. Vahşi bir çocuğu andıran kadınları severler. Hayatın para biriktirmek için değil, yaşamak için olduğunu düşünüyorsanız, tam onun tipisiniz. Romantik ve düşünceli Balık erkeği eve hep çiçeklerle gelir. Davranışlarınıza çok dikkat edin, aksi takdirde kafası kolay karışabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek