Erkekler hakkındaki az bilinen gerçekler

Aslında bunlar, tüm kadınların az çok bildiği şeyler. Ama hala erkekleri tanımakta güçlük çekenler adına, işte tüm dünya erkeklerinde görülen ortak özellikler…

Sadakatsizlik doğalarında var
Erkekler fırsatını buldukları zaman mutlaka aldatırlar. Peki, sadakatsizlik tüm erkekler için geçerli midir? Tabii tüm yaşamı boyunca sadık erkekler de vardır. Bazıları tembellikten bazıları da bilinçsiz bir seçimden ötürü. Ve onlar da azınlıktalar.

Kendilerinden 20-30 yaş genç bir partner seçebilirler
60’ına merdiven dayasa da her erkek çevresinde dolaşan genç, güzel ve alımlı bir kadını fark eder. Bazı genç ve güzel kızlar da bu olgunluğun ve tecrübenin kendilerine hayat boyu yardımcı olacağını bilirler!

Onları kandırmak kolaydır
Biraz güzel ya da alımlı olduğunuz zaman erkekleri kandırmak kolaydır. Zira onlar her zaman az konuşan, kendisine hizmet eden güzel kadın peşinde koşmuyor mu?

Seçici değiller
Erkekler her ne kadar güzel kadın arasalar da bazen inanılmaz bakımsız kadınlarla da birlikte olabiliyorlar. Onların içindeki bu tezat, kolay kandırılabileceklerinin bir kanıtı.

Yaşlılığı kolay kabullenirler
Onların bir türlü büyümediğinden, sorumluluk almaktan kaçındığından yakınırız. Aslında bazı erkekler gerçekten de zamana karşı duruyor. Dinç ve kırışıksız. Ya da birkaç anlamlı kırışık sahibi. Ayrıca kırlaşmış saçlı erkeklerin daha çekici olduğu konusunda pek çok kadın hemfikir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek