Erkeklerin fikri ile zikri arasındaki farklar

Erkekler konusunda tecrübe sahibi ayanlar bilirler ki erkeklerin söyledikleri ile söylemek istedikleri ne yazık ki birbirinden çok farklı. Onlar bazı kelimelere farklı anlamlar yüklüyorlar ve kendi aralarında oluşturdukları erkek sözlüğünü kullanıyorlar.

Size, erkekleri çok daha kolay anlayabilmeniz için onların kullandıkları erkek sözlüğüne bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İşte erkeklerin fikri ile zikri arasındaki farklar…

Çıkıyoruz
“Sizi kız arkadaşımla tanıştırayım” diyen bir erkek çok şeyi ortaya koyar. Sizinle mutlu olduğunu anlatmaya çalışır.

Müthiş
“Aman Allah’ım şu kadın ne kadar müthiş”. İşte erkeklerin en sık kullandığı cümle. Asıl anlamı “Çok bakımlı”. Onlara göre kendine bakan her kadın güzeldir.

Çekici
Bir kadını çekici bulan bir erkek aslında kendisi için de bazı şeyleri itiraf eder. Karşısındaki kadının güzel olmadığını söylerken, aynı zamanda belirsiz bir cazibenin kendisini etkilemesini engelleyemediğini de açıklar.

Doğal
“Dün geceki parti çok doğaldı” diye karşınıza çıkan erkek arkadaşınızdan şüphelenmenize hiç gerek yok. T-shirt’ü ve jean’ini giyerek gittiği doğal bir arkadaş toplantısı olduğunu anlarsınız. Yani hiçbir kaçamak yapılmamıştır.

“Aşığım”
Erkeklerin sıkça kullanmadığı ama kadınların duymak istediği en önemli kelime. Bunun birçok anlamı olabilir. Birincisi, “Yataktaki tutumu beni çok etkiliyor”. İkincisi ve en güzel olanı da; “Onu gerçekten çok seviyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek