Etkileyici bakışlar için kalıcı kaş makyajı

Etkileyici bakışlar için kalıcı kaş makyajı

Kaş yüze ifadeyi veren unsurdur ve kaş bölgesinde oluşabilecek dökülme veya seyrek kaş olması ifadeyi bozabilir. Kalıcı kaş makyajı uygulaması ile ifadenin daha netleştiğini ve yüze canlılık geldiğini belirten güzellik uzmanları, kalıcı kaş makyajı uygulaması ile ilgili önemli noktaları anlattı.

Estetik Salonu Sahibi ve Makyöz Nezahat Yanmaz, etkileyici bakışlara sahip olmak isteyenlerin kalıcı kaş makyajı uygulaması ile bunu gerçekleştirebileceklerini belirtiyor.

Herhangi bir sebeple kişinin kaşları dökülmüş ya da seyrelmişse, normal kaş alımıyla yapılamayan her şekil kalıcı makyajda mümkündür.

Kaşlarının şekilsiz, biçimsiz olduğunu düşünüyorsa, kaşlarının şeklinin tamamen değişmesini istiyorsanız kalıcı makyaj kaş uygulaması ile bu sorunlar tamamen ortadan kaldırılır.

Kaş uygulamasında tamamen doğal görüntüyü elde etmek için kıl şeklinde çizgiler ve “sis çalışması” adı verilen bir uygulama yapılır.

Doğru renk maddesinin seçimi için kirpikler, göz bebekleri, saç kökleri ve iris incelenerek renge bakılarak karar verilir.

Kalıcı kaş makyajı kimlere yapılabilir?

– Tıbbi bir sorun nedeniyle kaşları olmayan kişiler,

– Seyrek veya yarım kaşlara sahip kişiler,

– Daha kavisli kaş sahibi olmak isteyenler,

– Kaşlarını vurgulamak isteyenler,

– Kaşlarını almakta ve şekillendirmekte sıkıntı yaşayanlar,

– Kalıcı makyaj dış çizgilerde olduğu kadar doldurulacak bölgelerdeki uygulamalarda da etkilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek