Güzel ve bakımlı olma tüyoları

Güzellik ve bakım üzerine çok şey öneriliyor… Eğer siz de ‘Bu öneriden hangisini değerlendirmem gerekiyor? ‘ diyenlerdenseniz, uzmanların güzellik önerilerine bir göz atmalısınız. İşte uzmanların güzel olmak için verdiği güzellik tüyoları…

– Yatmadan önce yüzünüzü yıkadıktan sonra, lavaboya doğru eğilerek kafanızı bir havluyla örtün. Sıcak suyu akıtarak, buharın yüzünüze gelmesini sağlayın.

– Bronz bir görünüm için elmacık kemiklerinize simler içeren bir allığı yuvarlak fırça ile sürün.

– Elmacık kemiklerinizi belirginleştirmek için ilk olarak teninizin renginde bir pudra sürün. Üzerine gül kurusu tonunda krem allık uygulayın.

– Pürüzsüz bir cilt için şeftaliyi ezin, balla karıştırarak yüzünüze sürün. 15 dakika beklettikten sonra, ılık suyla durulayın.

– Dudak çevrenizi, dudaklarınızın doğal rengine uygun kalemle belirginleştirin. Ardından, kalemden daha açık tonda olan rujunuzu çizdiğiniz konturun içine sürün.

– Dudaklarınızın gün boyu seksi görünümünü kaybetmemesi için, rujunuzu sürdükten hemen sonra dudaklarınızı bir kağıt peçeteye bastırın ve üzerine toz pudra sürün. Son olarak parlatıcınızı uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek