Güzellik sporla başlar

Spor yapmak hem vücudun güzelleşmesini sağlıyor, hem de sağlıklı bir hayat sunuyor. Üstelik spor merkezleri, pek çok konforu da beraberinde sunuyor.

Her zaman formda ve güzel bir vücuda sahip olmak için, spor yapmak en iyi çözüm. Fitnes’tan aletli jimnastiğe kadar kendinize uygun olan bir sporu seçip, bir spor merkezine giderebilirsiniz.

Spor yaptıktan sonra, girilen sauna ya da yosunlu küvetler de, üzerinizdeki tüm yorgunluğu alıp, gününüzü keyifli anlara dönüştürebilir. İşte size seçenekler:

Planet Health Club

Son derece gelişmiş fitness aletleriyle donanmış Planet’te, özel havalanma ve klima sistemi mevcut. Fitness yaparken televizyon izleme ya da müzik dinleme şansınız da var. “Fit 10” programı ise, 10 haftalık yoğun bir fitness programı. Günlük ücret 30 dolar, üç aylık giriş ise 1050 dolar.
Telefon: (0 212) 257 26 36

Thalgo Sağlık Kulübü

The Park Otel’in bünyesinde yer alan kulüpte, egzersizler için her türlü alet mevcut. Ayrıca çalıştırıcılar eşliğinde step ve aerobik yapıp vücudunuzu forma sokabilirsiniz. Jakuzi, sauna, yosunlu jakuzi küvetleri de faydalanabileceğiniz diğer olanaklardan. Bir aylık fiyat 200 dolar. Eğer üye olmak isterseniz step aerobiğin sekiz bileti 20 milyon, fitness ve saunanın 8 biletinin fiyatı ise 35 milyon TL.
Telefon: (0 212) 425 73 73

Divan Fitness Club

Divan Oteli içinde yer alan jimnastik salonunda spor akademisi mezunu hocalardan oluşan bir kadroyla çalışma imkanınız var. Vücudunuzun her yerini çalıştıracak her türlü alet salonda mevcut. Ayrıca sauna, buhar banyosu ve masaj olanaklarından da yararlanabiliyorsunuz. Günlük ücret 15 dolar, aylık ücret 150 dolar, üç aylık ücret ise 400 dolar. Yıllık abone ücreti ise 900 dolar.
Telefon: (0 212) 231 41 00

Vakkoroma GYM

Haftalık bir ders programına göre spor yapabiliyorsunuz. Bu ders programında aerobikten spinnige, step ve jazz dansa kadar her şey var. Aletli veya aletsiz salon fiyatı, aylık sekiz seans 32 milyon TL., aylık 12 seans ise 40 milyon TL.
Telefon: (0 212) 251 15 71

Health Club

Çırağan Palace Kempinski içinde yer alan kulüpte, 50 dakikalık seanslardan oluşan step ve aerobik, yarım saatlik seanslardan oluşan streching ve jimnastiğin yanısıra Türk hamamı bulunuyor. Step, aerobik ya da jimnastiğin tek seansı 10 dolar, sekiz seanslık paket programı ise 60 dolar. Günlük giriş ücreti 25 dolar, hafta sonu 35 dolar.
Telefon: (0 212) 258 33 77

Korukent GYM

Her türlü fitness aleti ile vücudunuza dilediğiniz formu verebilirsiniz. Ayrıca sauna, solaryum ve masajdan da faydalanabilirsiniz. Salonun olanaklarını tümüyle kullanırsanız günlük ücret olarak hafta içi 20, hafta sonu 25 dolar ödemeniz gerekiyor. Sadece fitness’ın hafta içi ücreti 15 dolar, hafta sonu 18 dolar. Bunun dışında Korukent GYM’de teniste oynayabilirsiniz. Tenisin yıllık ücreti 170 milyon TL. Günlük girişler hafta içi 1 milyon yediyüz elli bin, hafta sonu 2 buçuk milyon TL. Ayrıca ücret karşılığı tenis dersi de var.
Telefon: (0 212) 275 99 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek