Hasret çeken âşıklara tavsiyeler

Sevgilisi uzakta yaşayanların ortak bir sorusu vardır; birbirimizden fiziksel olarak uzakta olsak da duygusal bağımızı güçlendirmemizin bir yolu yok mu? Elbette var; sevgiliniz uzakta olsa da siz yeter ki birbirinize güvenin…

Ayrı şehirlerde yaşayan sevgililer, az görüşmekten doğan özlemin etkisinde kalır. Fakat bu zaman geçtikçe iki taraf için de yetersiz olur. Bu aşamada, ilişkinin yürüyebilmesi için iki tarafın da birbirine güvenmesi gerekir.

Güven sağlandıktan sonra yapılması gerekenleri şöyle sıralayabiliriz: Sevgiliniz, örneğin sizin oturduğunuz yerden 2 saat uzaklıkta bir şehirde yaşıyorsa, bir akşam yemeği için iki şehrin ortasına denk gelen bir bölgede buluşun. Karşımızdaki kişiyi önemsediğimizi göstermek için yapabileceğimiz en güzel şeylerden biri de ona hediye vermektir.

Sevginizi dile getirin

Bu, sevgilinize yazdığınız bir şiir ya da sevdiği bir paket cips bile olabilir. Eğer bu ilişkinin yürüyeceğine inanıyorsanız, o zaman uzaklığın sizi daha da yakın kıldığını düşünün ve her fırsatta ona olan sevginizi dile getirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek