Kendine güven, çekici ol

Güzel ve çekici olmak her kadının en büyük hayalidir. Bunu başarmak artık çok kolay. Yapmanız gereken kuralların en başında, kendinize güvenmeniz gerekiyor. İşte size, alımlı olmanız için birkaç öneri:

Kendinize güvenin
Öncelikle “Her kadın güzeldir” cümlesini aklınızdan çıkartmayın. Sadece bu güzelliğinizi ortaya çıkartmak için, bakım yapmanız gerekebilir. Aynaya baktığınızda, kendinizi övün. Sizden güzel birçok bayanın olduğunu kabul ederken, sizden çok daha çirkin kadınlar olduğunuzu hatırlayın. Ancak o çirkin diye düşündüğünüz kadınların, bakımlı olmaları halinde güzel olabilecekleri gerçeğini asla aklınızdan çıkartmayın. Kısaca her konuda başarıyı yakalayabileceğinize inanın.

Vücudunuzla barışık olduğunuz zaman, etrafınızda çekici bir hava yaratabilirsiniz. Banyo, masaj, aromaterapi gibi kürlerle vücudunuzu rahatlatmak, çekici olma yolunda size bir hayli yardımcı olacaktır.

Duruşunuza dikkat edin
Duruşunuz ilk göze çarpan özelliğiniz olacaktır. Dik durmak, kendinize güveniniz olduğunu gösterir. Dik yürüyün, spor yapın ve vücudunuza güvendiğinizi gösterin. İnsanlarla göz göze gelmekten kaçınmayın.

Çoğu insan kimin sahte kimin içten olduğunu kolayca anlayabilir. Ne kadar doğal olursanız, kendinizi o kadar rahat hissedecek, böylece insanları o kadar kolay etkileyebileceksiniz. Eğer etkilemek istediğiniz insan ‘gerçek’ sizle ilgilenmiyorsa, çekici olmanızın pek de bir anlamı yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek