Mezuniyet şıklığı

Okulu bitirip gerçek hayata adım atarken yaşanan mezuniyet törenlerini unutulmaz hale getirmek için mezuniyet şıklığı önerilerine kulak verebilirsiniz.

Mezuniyet şıklığı

Okul hayatını noktalarken, yılların yorgunluğunu atıp, hep beraber eğlencenin tadının çıkarıldığı mezuniyet geceleri hayat boyu unutulmaz. Yıllarca şıklığınızla hatırlanmak istiyorsanız, önerilerimize bir göz atın…

Mezuniyet partileri

Okul hayatı boyunca herkesin tek bir amacı vardır; iyi bir öğrenci olup, sene kaybetmeden mezun olmak. Bu hedefe ulaşıldığında ise, geçen yılların yorgunluğunu, stresini atmak için mezuniyet partileri düzenlenir ve bu partilere tüm öğrenciler tarafından büyük önem verilir.

Acaba nasıl bir kıyafet giysem telaşı

Erkekler için kıyafet sorununu çözmek daha kolay olduğundan, bu önemli gece öncesi genç kızlar “Acaba nasıl bir kıyafet giysem?” telaşını yaşarlar. Herkes, bu geceyi hayat boyu hoş bir anı olarak hatırlamak ve şık bir genç kız olarak hatırlanmak ister.

İşte bu noktada bizim tercihimiz sade ama renkli kıyafetlerden yana. Genç kız masumiyetine gölge düşürmeyecek, abartısız giysi ve aksesuarlar seçmelisiniz. Sizi yaşınızdan büyük gösterecek kıyafetler, abartılı saç ve makyajdan kaçınmalı, zarafeti elden bırakmamalısınız.

Pantolon da bir tercih

Bacaklarınızla ilgili herhangi bir sorununuz varsa pantolon giyerek de çok şık olabilirsiniz.

İlla ki ‘koyu renk’ diyorsanız, siyah ve lacivert elbise ya da takımlar seçebilirsiniz. Ama bizim tercihimiz cicili-bicili, rengarenk elbiselerden yana. Hâlâ mezuniyet gecesinde ne tür bir kıyafet giyeceğine karar veremeyenler için, genç kızlara yönelik, zarif, sade ve şık örnekler vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek