Mutlaka siyah bir elbiseniz olsun

Modacılar, her bayanın mutlaka siyah bir elbiseye sahip olması gerektiğini vurguluyor. “Günümüz modasında her kadının mutlaka dolabında olması gereken ne?” sorusuna, Modacılar, “Siyah bir elbise” yanıtını veriyor.

Sizi “Ne giymeliyim?” derdinden kurtaracak, sıkıştığınız anda derman olacak bu elbisenin her zaman gerekli. Örneğin geniş kalçaları gizleyen etek. Bu kesim elbise bacakları olduğundan uzun gösterecek, kalçaları da saklayacaktır.

Daha davetkâr…
File çorap ve ince stilettolarla da abiye olarak kullanılabilir. Omuzları daha geniş gösterir. Bu elbise asimetrik ve daha davetkâr olduğundan, ayağınıza sandalet tipi bir model seçmelisiniz. Soğuk havalarda altına yine file çorabını giymeyi unutmayın. Bu kesim omuzları olduğundan daha geniş gösterir.

Büyük küpelere dikkat
Siyah elbise her derde devadır. Siyah naylon çorap ve yüksek topuklarla hem gündüz hem gece bir Jacqueline Kennedy efekti yaratabilirsiniz. Eğer bir davete katılacaksanız bu tip bir elbise iri küpelerle nefis durur. Büyük küpeler ve büyük bir kolye arasında seçim yapmalısınız. İkisi birlikte elbiseyi öldürür ve sizi yaşlı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek