Oksijen terapisi ile 15 yaş gençleşin

Türkiye’ye yeni getirilen oksijen terapisi kadınların yeni gözdesi. İğne ve neşter kullanılmadan cilde tamamen doğal oksijen verilerek yapılan tedavi, kırışık bir ciltte 15 yaşama kadar gençleşme sağlıyor.

Türkiye’de ilk kez Estetisyen Dilek Kubilay tarafından uygulanan bu yöntem kadınların yanı sıra erkeklerin yoğun talebiyle karşılaşıyor. Çok yıpranmamış ciltte 10 seansta yanıt veren bu yöntem yaşlanmış, kırışık ciltlere 20 seans uygulanıyor.

Doğal oksijen kullanılarak uygulanan bu yöntem, özellikle yaz aylarında oluşan güneş lekelerini de yok ediyor.

Oksijen terapisi sadece kırışıklık tedavisinde değil kadınların büyük derdi selülitlerin yok edilmesinde de etkili bir yöntem. Oksijen terapisinin hiçbir yan etkisi yok.

“Oksijen terapisi ile 15 yaş gençleşin” için 13 cevap

 1. iyi günler ben estetiisyen dilek kubilay’ın adres ve telefonlarına nasıl ulaşabilirim? sizde mevcut ise yazarsanız sevinirim.

 2. merhaba ben sevil üniverste 2. sınıfım cilt bakım ve güzellik bölümündeyim oksijenli terapi üzerine bir hazırlıyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

 3. oksijenli cilt bakımı sonrası cilt kendini yeniliyor deniyor peki bunun kullanım süresi ve sonrası cilt eski halinemi dönüyor ?

 4. mrb bir hafta kadar önce yüzüme oksijen terapi yaptırdım uygulamadan sadece bir saat kadar sonra göz altlarım yanmaya başladı doğal bir etki olduğunu düşünerek dikkate almadım ertesi sabah uyandığımda göz altlarımda (benim göz altlarımda asla torbalanma olmadı hayatım boyunca) kızarıklık yanma deri tahrişi ve göz altlarımda torbalanma ve su toplama şikayetlerim oldu aradan bir hafta geçti göz altlarım hala kızarık bu şekilde vampire benziyorum , hala su toplanma durumu geçmedi hala şişliklerim inmedi kırış buruş oldu göz çevrem ve fena yanıyor bir de hiçbir yan etkisi olmadığı söyleniyor ,işe gidemiyorum.ben sadece hafif mimik kırışıklıklarım yer etmesin diye uygulama yaptırmıştım bırakın cildi gençleştirmeyi bu şekilde 40yıl kadar yaşlandım tez yazan arkadaş okuyanlar ne yapabilirim ben…….

 5. Merhaba
  Oksijen ile cilt gençleştirme işlemini güvenerek nerede yaptırabilirim anadolu yakası için bilgi vermenizi rica ederim
  Tşk

 6. Ankara da Oxijen cilt bakımı yapan güvenilir bir yer arıyorum önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

 7. Ankara da Oxijen li cilt bakımı yapan güvenilir bir merkez ismi önerinizi rica ediyorum saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek