Pamela güzelliğini kiviye borçlu

40’lı yaşlara merdiven dayayan ve çoluk çocuğa karışan seksi oyuncu Pamela Anderson, zamana meydan okurcasına her gün daha da güzelleşiyor. Tamamen doğal yollarla güzelliğini koruyan Pamela Anderson’un güzellik ipuçlarını bilmek ister misiniz?

Yıllar önceydi; Sahil Güvenlik adlı dizi, tüm dünyayı ekran başına kilitlemişti. Dizide biri vardı ki gören herkesi kendisine hayran bırakıyordu. Sarı saçları, düzgün vücudu ve masmavi gözleriyle herkesin başını döndüren bu güzelin adı Pamela Anderson’dı.

Aradan yıllar geçtiği halde gitgide güzelleşen Pamela’nın sırrını biliyor musunuz? “Bu kadar para bende olsa estetikle ben güzelleşirim” diyerek, Pamela’nın güzelliğini pek doğal bulmayabilirsiniz. Ama sıkı durun. Pamela’nın güzelliği estetik değil. Seksi oyuncunun güzelliğinde kivi ve çileğin payı çok büyük.

Dişlerine çilek sürüyor

Pamela Anderson, maskesini şöyle anlatıyor:
“1 adet kiviyi iyice eziyorum. Sonra içine 1 çay kaşığı bal ve yoğurt ekliyorum. Bu karışımı krem haline getirdikten sonra, yüzüme sürüp 20 dakika bekletiyorum. Bu maske kırışıklıklara karşı birebir.”

Ünlü oyuncu diş güzelliği için de çileği öneriyor. Her sabah bir çileği dişlerine süren Pamela, “Çilek dişlerimi parıl pırıl yapıyor” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek