Saç renginizi burcunuza göre seçin

Burçlar, her şeyde olduğu gibi saç renginiz konusunda da size ipuçları veriyor Her burcun taşıdığı karakter, saç rengiyle bütünleşerek kişiliğinizi tamamlıyor.

KOÇ:
Kızıl renk, Koç burcu kadınlar ı için ideal.

BOĞA:
Boğa kadını her zaman sürprizlere açık. Boğa kadını için en uygun saç rengi kızılın en açık tonları ve sarı.

İKİZLER:
Sosyal alanda ve iş ortamında her zaman en yüksekte olmayı sever. Bu nedenle İkizler kadını, çılgın, duyarlı ve rutine karşı duran kişiliği ile saç rengini birkaç haftada bir bile değiştirebilir.

YENGEÇ:
Özellikle iş konusunda her zaman en iyi olduğunu düşünür. Yengeç kadınına, balköpüğüne uzanan açık kumral saç rengi çok yakışır.

ASLAN:
Arkadaşlığın değerini bilir, her zaman liderdir. Aslanın yelesini andıran uzun, parlak ve gür saçlara sahip olanlar için, fındıkkabuğu en uygun renk.

BAŞAK:
Kafası her zaman karışıktır, geriye dönüp geçmişin muhasebesini yapmayı sever. Kusursuz görünmek için çabalayan Başak kadınına, platin tonları yakışır.

TERAZİ:
Çevresi dostlarla dolu, sosyal yaşamı çok hareketlidir. Küçük sorunlar karşısında işi oluruna bırakır. Her zaman denge ve güzelliği bulmayı arzular. Dikkat çekse de abartılı olmayı sevmediği için kumral tonları tercih eder.

AKREP:
Ne istediğini bilir. Amacını belirler, hedefe kilitlenir ve başarıya ulaşır. Gizem ve tutku en önemli özellikleri arasındadır. Altın sarısı ya da kuzguni siyah fark etmez, önemli olan etrafını aydınlatmasıdır.

YAY:
Verdiği kararlardan kuşkuya düşmez, zaman onu her zaman haklı çıkartır. Dışa dönük, maceracı, kurallar koysa da çiğnemeyi seven Yay kadını için koyu kumral saç rengi çok uygun bir tercihtir.

OĞLAK:
Duyguları ön plandadır, mantığıyla hareket etmekten hoşlanmaz. Zaman, romantizm ve tutku onun için önemlidir. Fethetmeyi seven Oğlak kadını için toprak renkleri uygundur.

KOVA:
Aşktan yana en parlak burçlar arasındaki Kova kadını, sıra dışı zevklere sahiptir ve isyankârdır. Daima geleceğin kanatları üzerinde uçuş halindedir. Yoğun ve net kızıllar Kova kadını ile bütünleşir.

BALIK:
Mücadelecidir, zorlukların üstesinden gelmeyi bilir. İkili ilişkilerde suskun olmasına rağmen, sosyal yönü kuvvetlidir. Toprağın tüm renkleri, Balık kadınına yakışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek