Selülite bitkisel formül

Bazı kadınlarda bitmeyen bir selülit problemi vardır ve bu sorun güzellik salonlarında yapılan tedavilere rağmen devam edebilir. Yaz gelmeden selülit sorununu çözmek isteyen kadınlar Suna Dumankaya’ya kulak vermeli…

Kadınların en büyük dertlerinden biri de selülit. Ne yapsak ne etsek de bu sorunu bir türlü çözemiyoruz. Peki, ne yapmak gerek? Suna Dumankaya, selülitten kurtulmak isteyenler için gerekli bitkisel tedavi yöntemini anlatıyor.

Öncelikle beslenme şeklinizi gözden geçirin ve vücudunuzdaki fazla suyu atmak için bol bol sebze ve meyve tüketin. Bitki çayları için ve vakit buldukça yürüyüş yapın. Haftada bir kese ya da masaj yaptırmak da, selülitle mücadelenizi kolaylaştıracaktır.

Ayrıca; 1 su bardağı susam yağı, yarım su bardağı limon suyu, 30 gram kafur, 10 dövülmüş aspirin, 10 damla öküzgözü esansı, 10 damla biberiye ve 5 damla servi ağacı yağını karıştırın.

Bu karışımı, masaj yaparak selülitli bölgelerinize yedirin. Bu formülü her gün uygulayın.

Evde olduğunuz günlerde, bu uygulamadan sonra sorunlu bölgelerinizi streç filmle sarın ve yaklaşık 2 saat boyunca bu şekilde kalın.

“Selülite bitkisel formül” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek