Selülitlerle mücadele etme yolları

Selülitlerle mücadele etme yolları

Hemen hemen tüm kadınların ortak sorunu olan selülit, yaz aylarının gelmesi ile kendini göstermeye başladı. Peki, selülitlerle mücadele etmek için neler yapılmalı? İşte bu sorunun cevabı…

Kış hiç bitmeyecekmiş gibi görünse de bahara ve sıcak yaz aylarına adım adım yaklaşıyoruz. Yaz yaklaşırken kadınların en büyük sorunu da başladı! Dr. Yasemin Fatih Amato selülit hakkında merak edilen konulara açıklık getiriyor.

Selülit az veya çok, erişkin kadınların hemen hepsinde bulunur. İçinizi rahatlatmak için söylemiyorum ama selülitsiz kadın yoktur.
Eğer sıcak yaz günlerinde rahat rahat denize girmek istiyorsanız, tüm kadınların baş belası olan selülitlerinizle şimdiden mücadele etmeye başlayın.

Her ne kadar kışın soğuk nefesini ensemizde hissetsek de bahar geliyor. Ardından da sıcacık yaz… Tiril tiril etekler giyecek, bikinilerimizle sıcak kumlardan serin sulara atlayacağız. Tabii o bikinileri giyebilirsek!

Hemen hemen tüm kadınların ortak sorunu olan selülit, yazı burnunuzdan getirebilir. Bu nedenle iyisi mi siz şimdiden selülite savaş açın. Hem de bir daha hiç bırakmamacasına…

Çünkü selülitle mücadele, sadece yaz gelirken krem sürüp oturmakla olmuyor; gerek beslenme düzeninizle, gerek egzersizlerinizle, gerekse konsantrasyonunuzla bu mücadeleyi bir yaşam biçimine dönüştürmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek