Sık ve diri göğüsler için yapılması gerekenler

Sık ve diri göğüsler aynı zamanda daha genç görünmeninde sırları arasında yer almaktadır. Bu yüzden her kadın daha sık ve diri göğüslere sahip olmak ister. Artık bu isteğinizi gerçekleştirmeniz çok kolay. Sık ve diri göğüslerin sırları için yazımızı okuyun…

Estetik ameliyat olmak istemeyen kadınlar artık yüzde yüz bitkilerden yapılan tabletlerle iri göğüslere kavuşabiliyor. Kısa süre öncesine kadar yalnızca yurt dışında satılan bu tabletler şimdi Türkiye’de…

Sarımsak, fesleğen, hurma, havuç ise kadınların “hizmetinde” olan lezzetler arasında…

Eczanelerde reçetesiz olarak satılan göğüs büyütücü bitkisel tabletlerin içinde ise şevket otu, karahindiba, melek otu, beş parmak otu gibi bitkiler bulunuyor.

Bilim adamları doğadan bulunabildiği takdirde bu otların yenerek tüketilmesinin de olumlu sonuç verebileceğini söylüyor.

Sıkı ve biçimli göğüslere sahip olmak isteyenlerin kullandığı bitkisel tabletler, üçüncü aydan itibaren yavaş yavaş etkisini göstermeye başlıyor.

Hurma ve patates yiyin

Tabletlerin en fazla dokuz ay kullanılması yeterli oluyor. Çünkü tabletler dokuz aydan sonra fazla etki göstermiyor.

Uzmanlar tabletlerin başarı oranının yüzde 70-80 oranında, kalıcı iyileşmenin ise yüzde 30 civarında olduğunu söylüyor.

Bahsedilen gıdalar düzenli olarak tüketildiğinde ve tablet kürleri yılda bir kez tekrarlandığında, göğüslerin sıkılığı ve şekli korunabiliyor.

Bu arada güzel ve sıkı göğüslere sahip olmak isteyen kadınlara fesleğen, nar, patates ve hurma gibi besinleri yemeleri öneriliyor.

“Sık ve diri göğüsler için yapılması gerekenler” için bir cevap

  1. öncelikle slm doğum yaptıktan sonra bebegimi tk bi mememden vermştim şuanda kızım 10 aylık sol gögüsüm saga göre küçük kaldı bna bu konuda yardımcı olursanız çok sevirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik

Diyet

Anne - Bebek